Aksessuaaripärastlõuna Eliise Maari ning Kadri Kruusiga

Foto: Caroline Sada

Järgmise nädala laupäeval, 26. jaanuaril ajavahemikul kell 13.00-18.00 ootavad kõiki moe- ja aksessuaarihuvilisi külla ehtekunstnik Eliise Maar ning aksessuaaridisainer Kadri Kruus, et Kadri Kruusi uues stuudios veeta üks meeldiv pärastlõuna.

Igapäevaselt Austraalias resideeruv ehtekunstnik Eliise Maar esitleb üritusel nii uusi kui ka vanemaid klassikalisi ehteid. Muide, signatuursõrmustele lisaks on tema kollektsiooni lisandunud ka uusi kõrvarõngaid ning kaelakeesid. Samuti on kohapeal võimalik tutvuda abielusõrmuste näidistega nii meestele kui ka naistele. Viimaseid saab ka sõrme proovida ja aegsasti ette tellida.

Aksessuaaridisainer Kadri Kruus tutvustab moemärgi KK – Bags and Accessories uuenenud tootevalikut – ridiküle, mis sobivad nii presidendi vastuvõtule kui ka igapäevaseks kandmiseks, samuti suuri ja just sel kevadsuvel über-trendikaid kandekotte, mis mahutavad kõik vajaliku (ja ka mittevajaliku). Lisaks saab soovi korral disaineri juhendamisel meisterdada samas töökojas ka sõbrale ühe personaalse aksessuaari.

Aksessuaaripärastlõuna Eliise Maari ning Kadri Kruusiga leiab aset 26. jaanuaril ajavahemikul kell 13.00-18.00 Kadri Kruusi stuudios aadressil Pärnu mnt 20A, Tallinn. Uuri lisa Facebookist.

Sarnased artiklid

Kommentaarid