Ajas tagasi rännanud GUCCI

Ajas tagasi rännanud GUCCI

Foto: Gucci

Kui on üks asi, mille peale saab moemaailmas loota, siis on see Alessandro Michele juhendamisel valminud Gucci hooajakampaania, mis suudab iga kord oma imetleja unustamatule moerännakule viia. 

Kuna kesksuvi on juba käes, siis tähendab see globaalsete moebrändide jaoks üht – on aeg hakata avaldama oma 2019. aasta sügistalvise kampaania fotosid ja nendega kaasas käivaid kampaaniavideoid. Nii on oma tänavuse (ja mitte vähem suurejoonelise, kui oli seda eelmine) reklaamkampaaniaga välja tulnud ka Gucci. 

Seekord on Gucci ja Alessandro Michele otsustanud viia moemaanid Prêt-À-Porteri ajastusse, miksides omavahel hetki 1950–1980ndatest. Glen Luchfordi jäädvustatud kampaania esitleb hetki tolleaegsetest moeetendustest, lavatagusest kaosest, tänavamoest ning isegi toonastest moereklaamidest. Loomulikult on see kõik ainult lavastus ning muidugi ei ole modellidel seljas arhiividest pärit esemed, vaid Gucci üdini ehtsad tänavused sügistalvised moeampsud. Kuid tulemus on sellegipoolest vägagi usutav ja selle eest Guccile taas kord üks aplaus!

Vaata Gucci AW19 kampaaniafotosid allolevast galeriist, samuti vaata üle kampaania osana valminud ajastutruu moefilm:

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid