Foto: Gucci

Ajas tagasi rännanud GUCCI

Kui on üks asi, mille peale saab moemaailmas loota, siis on see Alessandro Michele juhendamisel valminud Gucci hooajakampaania, mis suudab iga kord oma imetleja unustamatule moerännakule viia. 

Kuna kesksuvi on juba käes, siis tähendab see globaalsete moebrändide jaoks üht – on aeg hakata avaldama oma 2019. aasta sügistalvise kampaania fotosid ja nendega kaasas käivaid kampaaniavideoid. Nii on oma tänavuse (ja mitte vähem suurejoonelise, kui oli seda eelmine) reklaamkampaaniaga välja tulnud ka Gucci. 

Seekord on Gucci ja Alessandro Michele otsustanud viia moemaanid Prêt-À-Porteri ajastusse, miksides omavahel hetki 1950–1980ndatest. Glen Luchfordi jäädvustatud kampaania esitleb hetki tolleaegsetest moeetendustest, lavatagusest kaosest, tänavamoest ning isegi toonastest moereklaamidest. Loomulikult on see kõik ainult lavastus ning muidugi ei ole modellidel seljas arhiividest pärit esemed, vaid Gucci üdini ehtsad tänavused sügistalvised moeampsud. Kuid tulemus on sellegipoolest vägagi usutav ja selle eest Guccile taas kord üks aplaus!

Vaata Gucci AW19 kampaaniafotosid allolevast galeriist, samuti vaata üle kampaania osana valminud ajastutruu moefilm:

Veel sarnaseid artikleid


By Malene Birger sügiskollektsioon
Foto: By Malene Birger

By Malene Birger vaatab teadlikult sügisesse

Kuigi kalender hoiab meid veel kevades, on moes alati lubatud vaadata veidi ettepoole. By Malene Birger kutsub oma 2026. aasta sügistalvise kollektsiooniga just sellesse mõnusasse vahepealsusesse: aega, mil õhk muutub juba jahedamaks, kihid teadlikumaks ja riietumine taas natuke pidulikumaks argiseks rituaaliks.

Taani moemärgi sügisel müügile jõudev kollektsioon toetub valiku ja isikliku stiili ideele. See ei kummarda hooletut “viskasin lihtsalt midagi selga” esteetikat, vaid väärtustab aega, kavatsust ja riietumise komponeerimist. Inspiratsiooniallikaks on Milano sciura – see enesekindel, veidi üle võlli, ent alati laitmatult läbimõeldud daam, kelle garderoobis ei ole juhuslikkust, ainult head otsused.

Kollektsioonis saavad suurima tähelepanu ülerõivad ja imekaunis rätsepatöö. Magdalena, Madera, Hally ja Adeline mantlid loovad sügisele tugeva silueti, samal ajal kui shearling, soe vill, bouclé, kašmiir ja seemisnahk lisavad materjalidesse seda vaikset luksust, mida By Malene Birger on viimastel aastatel eriti täpselt tabanud. Hallid toonid, ruuduline flanell ja teddy-pruun ei räägi siin nostalgiast, vaid ehitavad garderoobi, mis võiks toimida ka mitu hooaega hiljem.

Kollektsioonist leiab ka läbikumavaid kihte, narmalisi ääri, põletatud oranži Tai siidi ja pehmelt arhitektuurseid vorme. Kudumid varieeruvad jakivillast kašmiirini, aksessuaarides naasevad Lucile, Lulle ja Lullie kotid ning Vera seeria täieneb luksusliku telefoniümbrise, rahakoti ja huulepulga hoidja kujul.

Tutvu By Malene Birgeri sügiskollektsiooniga Portaili galeriis!

Veel sarnaseid artikleid


Melissa x GANNI
Foto: GANNI

Melissa x GANNI ning Kopenhaageni lõputu suvi

Kui viimastel nädalatel on tundunud, et läbikumavad jelly-kingad on korraga kõikjal, siis ei ole see pelgalt kevadine optiline illusioon. Brasiilia jalatsibränd Melissa ja Kopenhaageni GANNI on ühendanud jõud koostöökollektsiooniks, mis võtab tuttava suvise nostalgia ja asetab selle üsna eneseteadlikult 2026. aasta linnaruumi.

Kollektsiooni keskmes on kaks mudelit. Thong Kitten Heel tõstab klassikalise plätu väikese kontsaga veidi pidulikumale kõrgusele, kaotamata seejuures seda kerget „lähen rattaga, aga võib-olla lõpetan õhtu tantsupõrandal” hoiakut. Madalamat joont hoiab Flip Flop Slim, mille jelly-materjalist rihm lisab GANNI-le omast mängulisust ja paraja koguse suvist ülemeelikust. Mõlemad mudelid tulevad kirsipunase, erkkollase, vesise sinise, klassikalise musta ja GANNI-le omase leopardimustrina.

Melissa x GANNI koostöö jõuab limiteeritud koguses müügile mõlema brändi veebipoodidesse juba 18. mail.

Veel sarnaseid artikleid

Kuva juurde artikleid