VIDEO: Gucci, Sylvie ja ikooniline Faye Dunaway

VIDEO: Gucci, Sylvie ja ikooniline Faye Dunaway

Foto: Gucci

Tundub, et Gucci on sellel hooajal oma kampaaniates tõsiselt käsile võtnud Hollywoodi ikooniliste naisnäitlejate kasutamise. Alles see oli, kui kirjutasime, et Gucci tänavuse käekella- ja ehtekollektsiooni reklaamnäoks on Alfred Hitchcocki 88-aastane muusa ning õudusfilmis „Linnud” staarrolli teinud Tippi Hedren. Nüüd on järjekord Faye Dunaway käes.

Nimelt on Gucci ja selle loovjuht Alessandro Michele valinud just 77-aastase Oscari-võitjast Faye Dunaway reklaamima moemaja käekotimudelit Sylvie. Reklaamkampaanias, mille on jäädvustanud fotograaf Petra Collins, etendab Dunaway tõelist Hollywoodi staari (mis ei tohiks olla talle liiga võõras roll), kelle igapäevaellu kuuluvad autogrammide andmised, limusiinisõit, elegantne tennisemäng ning loomulikult kõikvõimalikes variatsioonides Gucci Sylvie käekotid. Milline selline elu välja näeb? Avasta aga allolevast galeriist!

Vaata ka kampaania osana valminud lühifilmi, kus lisaks Faye Dunawayle astub üles nooruke prantsuse päritolu laulja ja näitleja Soko: 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid