“Olen tänast päeva juba juunikuust saati oodanud niiet olen väga-väga elevil, et tänasest on album kõigile kuulamiseks väljas,” räägib Anett. ““Read Between The Lines” plaadil on kokku saanud minu ja Fredi käekirjad, vestlused, mōttevälgatused, kogemused, igapäevaelu ja unistused. Lisaks on albumil kaasa teinud kamp inimesi, keda me mõlemad muusikas väga imetleme – Jason Hunter, Heikko Remmel, Mairo Marjamaa ja Sander Mölder, kes aitasid kaasa sellele, et see album kõlaks just sellisena, nagu seda vaimusilmas ette kujutasime. Ma siiralt loodan, et selle albumi muusika kõnetab inimesi.”
Fredi lisab, et albumi näol on mingis mõttes tegemist ikkagi unistuse täitumisega: “Ideest teostuseni, ja nüüd on see kõigile kuulatav. Megalahe! Loodan, et keegi ikka kuulab. Olen enda ja Aneti üle väga uhke, äärmiselt tänulik kogu tiimile, ja võtan mütsi maha muusikute ees, kes sellel albumil mängisid!”
Kuula uut albumit Spotifyst!
“Read Between The Lines” albumi esitluskontsertid toimuvad 27. oktoobril Tallinnas, Paavli Kultuurivabrikus ja 28. oktoobril Tartus, Eesti Rahva Muuseumis. Piletid on müügil Piletilevis.
Maris sõnab, et “Ära lõpeta” on ilmselt kõige eneseiroonilisem laul, mis ta siiani olen teinud. “Tahtsin ühe tantsuloo sisse panna selle sisemise võitluse ja segaduse, mis kaasneb suureks kasvamise ja targemaks saamisega. Hakkasin märkama, kuidas me vahel teame täpselt, mis meid ees ootab, aga läheme ikka mingi lollusega kaasa. Ja lõpuks saame ainult iseendaga tõtt vaadata,” selgitab muusik. “Nii tihti näen, kuidas inimesed tegelikult teavad küll, mis neile parim on, aga ei suuda seda sammu teha. Olgu see siis liigne pidutsemine, mürgise partneriga suhete lõpetamine või mõni muu korduv muster – kui tihti me üldse teadvustame, et kontroll on meie endi käes? Ma arvan, et vähem, kui võiks.”
Uus pala “Ära lõpeta” ootab kuulamist Spotifys.
Albumi esitluskontsert toimub 27. novembril Fonoteegis, kus Maris Pihlap esitab uut materjali koos DJ-seti ja live-vokaalidega. Uuri lisa Facebookist.
Koostöö idee tekkis boipepperoni sõnul juba mõnda aega tagasi. „Mallaga muusikat teha on olnud mu unistus sellest hetkest, kui temast esimest korda kuulsin. Me kohtusime esimest korda silmast silma tänavuse Tallinn Music Weeki raames ning juba järgmisel päeval toimus meie esimene stuudiosessioon,” meenutab ta. „”open heart” sündis hiljem – biidi tegin ühel suveõhtul rõdul, Malla lisas vokaalid Helsingis stuudiosessiooni ajal. See on minu saundis uus ajastu.”
Malla on Helsingis tegutsev artist, produtsent, DJ ja näitleja, kelle muusikas põimuvad house, disco ja elektroonilised elemendid. Tema looming kõlab nii Soome klubides kui ka festivalidel ning on leidnud laialdast kõlapinda ka raadioeetris. Malla lisab, et ühine loominguline klapp tekkis kiiresti: „Me mõistsime peagi, et jagame sarnast kirge muusika ja elektrooniliste helide vastu. „open heart” on õhuline, trance’i mõjutustega lugu, mille loomine pakkus palju inspiratsiooni. Loodan, et kuulajad tunnevad sama.”
Kuula uut singlit siit!