Virginie Viardi loomingulise juhtimise all valminud kollektsioon sai loomulikult täpselt selline nagu kõrgmood – eriti just Chaneli oma – olema peab. Selles on meeletutes kogustes tikandeid ja omanäolisi detaile. Viimaseid jagus ennekõike Chaneli signatuurjakkidele, mida kaunistavad kord lipsukesed, kord suled.
Enim kõneainet pakkus kollektsiooni esitluse juures aga hoopis selle avalöök – esimesena astus lavale Monaco printsess Charlotte. Kuid üldsegi mitte omil jalul, vaid kogenud ratsasportlasena Kuskusi-nimelise ratsu seljas. Elegantsel sammul juhatasid nad sisse moeetenduse, mis iga komplektiga liikus aina pidulikumas suunas ning lõppes traditsiooniliselt pruutkleidiga.
Vaata esitlus oma silmaga üle ning kiika ka galeriisse, kus on jäädvustatud esitluse lavatagune melu!
Taani moemärgi sügisel müügile jõudev kollektsioon toetub valiku ja isikliku stiili ideele. See ei kummarda hooletut “viskasin lihtsalt midagi selga” esteetikat, vaid väärtustab aega, kavatsust ja riietumise komponeerimist. Inspiratsiooniallikaks on Milano sciura – see enesekindel, veidi üle võlli, ent alati laitmatult läbimõeldud daam, kelle garderoobis ei ole juhuslikkust, ainult head otsused.
Kollektsioonis saavad suurima tähelepanu ülerõivad ja imekaunis rätsepatöö. Magdalena, Madera, Hally ja Adeline mantlid loovad sügisele tugeva silueti, samal ajal kui shearling, soe vill, bouclé, kašmiir ja seemisnahk lisavad materjalidesse seda vaikset luksust, mida By Malene Birger on viimastel aastatel eriti täpselt tabanud. Hallid toonid, ruuduline flanell ja teddy-pruun ei räägi siin nostalgiast, vaid ehitavad garderoobi, mis võiks toimida ka mitu hooaega hiljem.
Kollektsioonist leiab ka läbikumavaid kihte, narmalisi ääri, põletatud oranži Tai siidi ja pehmelt arhitektuurseid vorme. Kudumid varieeruvad jakivillast kašmiirini, aksessuaarides naasevad Lucile, Lulle ja Lullie kotid ning Vera seeria täieneb luksusliku telefoniümbrise, rahakoti ja huulepulga hoidja kujul.
Tutvu By Malene Birgeri sügiskollektsiooniga Portaili galeriis!
Kollektsiooni keskmes on kaks mudelit. Thong Kitten Heel tõstab klassikalise plätu väikese kontsaga veidi pidulikumale kõrgusele, kaotamata seejuures seda kerget „lähen rattaga, aga võib-olla lõpetan õhtu tantsupõrandal” hoiakut. Madalamat joont hoiab Flip Flop Slim, mille jelly-materjalist rihm lisab GANNI-le omast mängulisust ja paraja koguse suvist ülemeelikust. Mõlemad mudelid tulevad kirsipunase, erkkollase, vesise sinise, klassikalise musta ja GANNI-le omase leopardimustrina.
Melissa x GANNI koostöö jõuab limiteeritud koguses müügile mõlema brändi veebipoodidesse juba 18. mail.