8 moeblogija komplekti, millest sel nädalal snitti võtta

8 moeblogija komplekti, millest sel nädalal snitti võtta

Foto: aninesworld.com

Mõni nädalake tagasi said meie suurejoonelise tähelepanu osaliseks blogijatest härrad, täna aplodeerime ja toome eeskujuks ka naissoost stiilitare. Kuna täpselt ½ Portaili naiskonnast viibib hetkel Los Angeleses, tundus igati teemakohane võtta loo esimene stiilne kangelanna just „inglite linnast”. Lubage esitleda – moeblogija Anine Bing.

Anine Bing on tegelikult küll Skandinaaviast pärit, kuid juba aastaid on ta resideerunud nimelt Los Angeleses. Anine Bingi ainult blogijaks nimetamisest muidugi jääb väheks, sest tegelikult on ta endanimelise moebrändi asutaja ja loovjuht ning seeläbi ka tegus ettevõtja. Samuti on ta kahe toreda lapse ema. Tema bränd on tänaseks LA-st välja kasvanud, tagasi teisele poole ookeani, kus ta avab üksteise järel esinduskauplusi nii Pariisis, Londonis kui Madridis.

Kui rääkida Anine Bingi stiilist, siis tõestab ta väga edukalt, et California stiil ei tähenda ainult rannariideid ega joogapükse. Ta sobitab enda seljas edukalt teksapükse, T-särke, nahktagisid – nagu arugi saate, on need meeldivad basic’ud – millele ta annab omakorda särtsu kas kuldsete saabaste või vintage-Chaneli käekottidega. Loomulikult kannab ta ka ise väga palju oma brändi loomingut olles seeläbi parimaks reklaamiks ja inspiratsiooniks ka teistele moemaanidele. Vaata meiegi valikut Anine parimatest komplektidest allolevast galeriist!

Anine Bingi blogiga saab tutvuda aadressil aninesworld.com ning tema moebrändiga aadressil aninebing.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid