5 muigamapanevat trendi BALENCIAGA resort-kollektsioonist

5 muigamapanevat trendi BALENCIAGA resort-kollektsioonist

Foto: Balenciaga

Balenciaga kuulutati tänavu moemaailma kõige kuumemaks brändiks (edestades Guccit) – tundub, et brändi loominguline juht Demna Gvasalia kasutab seda täie rauaga ka ära. Ja miks mitte?

Moepressi on pannud kihama Balenciaga värske resort 2018 kollektsioon, mis ülistab kõiki neid trende, mis paljude arvates peaksid kohe kindlasti moeajaloo prügikasti jääma. Aga kuna ei ole olemas sellist asja nagu bad press, siis tõenäoliselt ei ole Gvasalia jaoks olemas ka bad fashion’it. Pealegi, see ei oleks Balenciaga, kui see üldsuses tugevaid tundeid ei tekitaks. Muide, Gvasalia kohta on tänavu isegi öeldud: „With every collection, the Georgian designer has somehow given high-fashion makeovers to the most absurd or unexpected items.” Usume, et jutt käib siinkohal nii IKEA kottidest kui ka ühtedest kõige õudsematest kummijalanõudest. On see nüüd hea või on halb, jääb igaühe enda otsustada.

Kui aga naasta nimetatud resort-kollektsiooni juurde, olgu lisatud, et meie oleme lihtsalt vahendajad, kes toovad uuest kollektsioonist teieni viis omanäolist trendi.

Scrunchie-patsikummid

Olime suhteliselt veendunud, et need juuksekummid mõrvas Carrie Bradshaw lõplikult. Siiski tundub, et Balenciaga on võtnud vastu väljakutse neile taas elu sisse puhuda, ning kui vaadata moepealinnade värskeid tänavastiilinoppeid, siis võib see „kuri plaan” Balenciagal isegi läbi minna.

Üle mõistuse kirjud retuusid

Kunagi nägi neid retuuse siinpool ookeani ennekõike kuurortlinnades kergelt keskealiste ja mõneti ülekaaluliste slaavitaride jalas. Ameerikas kandis need omakorda kuulsaks Peggy Bundy. Ja kuna tänapäeva noored ei ole ilmselt oma elu jooksul näinud kumbagi eelnimetatutest, siis neile võib tunduda küll, et „as long as it’s Balenciaga…

Kokteilsõrmused

Tundub, et tagasihoidlikud ehted võib mõneks ajaks puhkusele saata, sest Balenciaga dikteerib üheselt mõistetavalt, et ülesuuruses kividega sõrmuseid tasub teineteise otsa kuhjata ja nendega edvistada. Olgu kaaslaseks kokteil või mitte.

Ühevärvilised sukkpüksid

Selle moenähtuse on Balenciaga juba tugevasti moeajalukku kirjutanud, kuid rõõm on näha, et tegemist ei olnud ühekordse nähtusega, vaid selle signatuur-stiiliga jätkatakse ka tulevatel hooaegadel. Siia nimekirja sattusid need sukkpüksid seetõttu, et nendega kipub enamjaolt olema „love it” või „hate it” olukord. Mingi muu variant kõne alla ei tule.

Kus su kott käinud on?

Sa ei ole kusagil käinud, kuni su kotilt saab vastupidist lugeda. Ilmselt midagi sellist tahtis Gvasalia resort-kollektsiooni kotivalikuga öelda. Kindlasti on need kõige klišeelikumad esemed kogu kollektsioonist, samas kindlasti kõvasti parem variant, kui turistilõksudes müüdavad „I heart Tokyo” turukotid. Sest see on ju Balenciaga.

Vaata ka kogu kollektsiooni lookbook’i allolevas galeriis!

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid