NEED ON TAGASI! Püksid, mille tagasitulekut ei näinud keegi ette

NEED ON TAGASI! Püksid, mille tagasitulekut ei näinud keegi ette

Foto: Marni

On need tantsuretuusid, on need suusapüksid? Omamoodi nii üht kui teist. Üks on aga nende puhul kindel − need on vallutamas tänavamoe catwalk’e, nagu ei eales varem. Vaatame üle stirrup leggings’ite ehk jalusega retuuside trendi.

Minu vanused inimesed mäletavad neid retuusilisi lasteaiaaegadest, või kui läks veidike paremini, siis ka algklassidest. Seejärel kadusid need jalusega püksilised kusagile kaugesse moeajaloo auku. Kuid ainult selleks, et tänavu naasta ja veel nii suure „moepauguga”, et neid leiab nii Balenciaga kui ka H&Mi sügisvalikust. Muidugi annavad sellele ootamatule trendile omamoodi vunki juurde mitmed meie lemmikud tänavamoekangelannad (näiteks siin, siin ja siin). Olles neid nüüd kuukese või paar jälginud, tundub mulle, et nende retuusidega tahan ka mina sügisele vastu minna. Õnneks toetab meie moekaubandus mind selles mõttes igati – tõestuseks olgu valik allolevas galeriis.

Lisaks julgustan teid, head lugejad, allpool kommentaarides märku andma, kuidas teile tundub – kas on see retuusi-trend pigem „yey” või „ney”. Seega, arutlegem!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid