Üldises plaanis võib öelda, et ARKETi koduosakond käib sama rada mis moekategooriagi – kodutoodetest kumab läbi moodsamat laadi põhjamaist disaini, kus ühendatud on kunst, käsitöö ja funktsionaalsed vormid. Samuti on ARKET võtnud eesmärgiks, et kogu tootevalik oleks täis puhtaid jooni, neutraalset värvipaletti ja vastupidavaid materjale ning oleks sealjuures ka taskukohane. Mõeldud-tehtud ning meie meelest vägagi hästi!

Vaata galeriist, millised ARKETi kodutooted meile enim silma jäid, ning huvi korral suundu arket.com veebipoodi neid ka lähemalt uudistama!
Jõulukollektsioonis on esindatud nii bistroostiilis punaste detailidega lauanõud, küünlad ja laternad, samuti karvased padjakatted ja jõulusokid, ning loomulikult kuuseehteid punastes, valgetes ja pruunides toonides – kõik, et kodu saaks pühadeks pehmelt särava ja materjalidest rikkaliku ilme.

Kollektsioon jõuab müügile juba käesoleval nädalal, 23. oktoobril H&M Home’i kauplustes ja veebispoes aadressil hm.com.
Uudista kollektsiooni galeriis!
Iittala klaasitehases saab kõik alguse tulest, liivast ja veest – kolmest elemendist, mis on klaasivalmistamise tuum. Liiv on algmaterjal, mille tuli muudab helendavaks klaasiks. Vesi, mida kasutatakse puidust vormide niisutamiseks, aitab kujundada sulanud massi. Nüüd on need samad elemendid saanud inspiratsiooniks uuele viisile Iittalat kogeda – läbi kolme maheda aroomi.

Uued küünlad on saadaval nii eraldi kui ka valatult taaskasutatavasse keraamilisse anumasse, mille kuju on inspireeritud Alvar Aalto ikoonilisest lainelisest vormist. Skulpturaalne anum on loodud jätkusuutlikkust silmas pidades – kui küünal on põlenud, saab anumast ajatu sisustuselement, mida võib oma äranägemise järgi taas täita.
Iittala esimese lõhnaküünalde kollektsiooniga saad tutvuda veebipoes iittala.com.