10 põnevat fakti Hella Hair juuksemärgist

10 põnevat fakti Hella Hair juuksemärgist

Foto: Hella Hair

Hella Hair on Eestis loodud ja disainitud, juuksespetsialisti välja töötatud juukseaksessuaaride bränd. Juba see võiks olla põnev fakt number üks, kuid varuks on neid sellel brändil veelgi. Avastagem koos, mis teeb selle kodumaise patsikummimärgi nii eriliseks!

1. Hella Hair on 2019. aastal loodud juukseaksessuaaride bränd, mille asutas ettevõtja ja juuksespetsialist Marleen Pärkma.

2. Hella Hairi esimene ja põhiline tootegrupp on luksuslikust OEKO-TEX® sametkangast scrunchie-tüüpi juuksekummid, mis on juustele pehmed, aga samal ajal ka väga hea tugeva hoidvusega.

3. Marleen asutas Hella Hairi siirast murest oma klientide pärast – nähes juuksurina klientide kantavaid juukseid lõhkuvaid juuksekumme, tekkis tal vajadus usaldusväärsete, kvaliteetsete ja kõikidele juuksetüüpidele mõeldud juukseaksessuaaride järele. Nii tuligi ta mõttele luua oma bränd – nimeks hell of a hair väljendist tuletatud Hella Hair –, milles töötas välja kolmes suuruses pehmed patsikummid, et tootevalikus oleks nii õhematele kui ka paksematele juustele sobilik scrunchie.

Marleen Pärkma

Foto: Hella Hair

4. Kõik Hella Hairi aksessuaarid õmmeldakse Pärnus ja toodetakse täpselt nii palju, kui ära müüakse. Seega ei teki ületootmist.

5. Igal aastal tuleb Hella Hairil välja mitu uut patsikummikollektsiooni, mille värvi- ja materjalivaliku puhul arvestatakse juba olemasolevate klientide soovidega. „Meie jaoks on väga oluline kaasata klientuuri ka tootearendusse,” lisab Marleen.

6. Hella Hairi uusima kollektsiooni patsikummid on valmistatud 100% puuvillasest kangast. 

7. Hella Hairi läbi aegade enim müüdud patsikumm on sametist scrunchie toonis Nude. 

8. Hella Hairi fännide hulka kuulub hulganisti nimekaid Eesti naisi. Nende seas ka Liisa Leetma, Keili Sükijainen ja Liina Ariadne Pedanik.

9. Hella Hairi showroom asub Kadriorus Wavebari salongis, mis on kontseptsioonilt kindlasti Tallinna omapärasemaid ja kus muuseas pakutakse juuksuriteenuse kõrvale limonaadi ja mulli ning… popkorni!

10. Last, but not least… Taaskasutamine on brändi jaoks samuti väga oluline. Seega pakub bränd Hella Hairi toodetele omakorda Hella Care teenust, kus vahetatakse scrunchie sees olev väljaveninud kumm uue vastu välja, et patsikummi eluiga kestaks kauem.

Uuri Hella Hairi toodete kohta lisa aadressil hellahair.ee, samuti uudista Hella Hairi Instagrami-kontot @hellahair.ee!

*Artikkel on valminud koostöös Hella Hairiga. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid