ZALANDO innustab pühade ajal taas rõõmu tundma

ZALANDO innustab pühade ajal taas rõõmu tundma

Foto: Geordie Wood

Moe- ja elustiili veebiplatvorm Zalando jagab pühadeaegsel perioodil oma laiaulatusliku pühadekampaaniaga rõõmu üle kogu maailma, pühitsedes kõiki meie õnne- ja rõõmuhetki. Pühadefilmis, mille on jäädvustanud Grammy nominent Savanah Leaf, on kujutatud pühadeaegset taas tuntavat rõõmutunnet lähedaste inimeste erilistes hetkedes.

Kampaania #JoyIsOurs keskmes on emotsioonidest pakatav ja võimas rõõmuhüüe, mis kajastab pühadeaja olemust. Olgu tegemist igatsusega perekondlike koosviibimiste järele, vanade sõpradega taaskohtumisega või kõige kallimaga veedetud väärtuslike hetkedega – Zalando julgustab inimesi tundma rõõmu igal võimalikul moel. #JoyIsOurs on sihikindel samm “uude normaalsusse”, unustamata neid väljakutseid, millega oleme viimastel kuudel (või isegi aastatel) silmitsi seisnud.

Lisaks 2012. aasta olümpiasportlase Savanah Leafi, kellest on tänaseks saanud Grammy nominendist fotograaf ja režissöör, filmitud kampaania põhivideoklipile kasutatakse kampaanias ka meeleolukaid fotokaadreid, mille on üles võtnud Brooklynis töötav tuntud fotograaf Geordie Wood.

„Viimased kaks aastat on pakkunud meile kõigile palju väljakutseid ja Zalando soovib pühade ajal heaolutunnet tõsta, et inimesed saaksid kaotatud aja tasa teha,“ ütleb Zalando globaalse turunduse asepresident Ralph Rijks. „Zalandos on eneseväljendus osa meie DNAst ja #JoyIsOurs kampaaniaga loodame luua keskkonna, kus meie kogukond saab end väljendada ning oma rõõmuhetki ja lõbusaid mälestusi teistega jagada, eesmärgiga luua pühadeajaks positiivne õhkkond.“

Nii jagavadki #JoyIsOurs kampaania raames kogu detsembri vältel Zalando sõbrad üle terve Euroopa sotsiaalmeedias pilte sellest, mida tähendab nende jaoks rõõm, luues nii veel ühe rõõmulaine. Inspireerivate kampaanias osalejate seas on nii näitlejaid, modelle, kaubamärke kui ka partnereid, kellega Zalando 2021. aastal koostööd on teinud.

Vaata kampaania fotosid allolevast galeriist ning külasta Zalando veebipoodi aadressil zalando.com! 

Galerii

Kommentaarid