Xenia Joost lendab brändiga REBELLIONAIRES Hiina moenädalale

Foto: rebellionaires.com

Möödunud sügisel toimunud Tallinn Fashion Weeki Kuldnõela galal publiku lemmiku tiitli võitnud Xenia Joost läheb noortebrändiga REBELLIONAIRES Harbini moenädalale Hiina.

REBELLIONAIRES on noortele ja noortemeelsetele mõeldud Eesti esimene agender rõivabränd, mis inspireeritud tänapäeva siltideta ühiskonnast, kus tüdrukud võivad olla rallisõitjad ning poisid kanda roosat. Bränd ise on tugeva tänavastiili suunitlusega ning fookuses on riided, milles aktiivsed noored tunnevad ennast iseendana ja mugavalt.

Hiinas läheb REBELLIONAIRES lavale suuremas koosseisus kui Tallinnas – moelavale jõuab lausa kaks korda rohkem komplekte kui Tallinn Fashion Weekil. Lisaks annab Xenia Joost Harbini moenädala raames loengu teemal ”Consumer of tomorrow: illustrated by the example of REBELLIONAIRES” ehk tuleviku tarbimiskäitumine REBELLIONAIRES brändi näitel.

Xenia sai kutse osaleda Hiina moenädalal vahetult peale Tallinna moenädala publiku lemmiku tiitli võitmist: “Mul on väga hea meel, et saan kodumaist disaini Aasias näidata. Seni on minu looming seal väga hästi vastu võetud ning loodan näha sama ka REBELLIONAIRESi debüüdil.”

Harbini moenädal toimub 12.-16. jaanuarini, REBELLIONAIRES astub lavale 14. jaanuari pealelõunal.

Hoia brändi tegemistel silma peal aadressil rebellionaires.com ja instagram.com/rebellionaires_official.  

Sarnased artiklid

Kommentaarid