Whitetaili keha (sõna otseses mõttes) paitavad ilutooted

Foto: Whitetail

Sellest, et Whitetail ei ole traditsiooniline moe- või ilubränd, said ilmselt paljud aimu tänavuse Tallinn Fashion Weeki ajal, kus bränd asus Hõbenõela püüdma. Whitetaili asutajate meditsiinitaust on võimaldanud algusest peale rõiva- ja kosmeetikatööstusele lähenemist pisut teise nurga alt ning tänaseks ongi sellest lähenemisest kasvanud rõivakollektsioonide kõrvale Whitetaili ilutoodete sari.

Esimesest päevast peale on Eesti juurtega elustiilibränd Whitetail soovinud panustada õiglase ning võrdväärse ühiskonna arengusse, pakkudes jätkusuutlikke tooteid, mille kasutamine ning kandmine aitavad luua muutusi ümbritsevas maailmas. Teadlik valik on loomulik osa brändi disainist, tähtsustatakse tootearendusprotsessi, keskkonda, vaimset ja füüsilist tervist ning mugavust.

„Seest väljapoole – see on Whitetaili filosoofia,” tutvustab Whitetaili looja Margit Peura. „Me soovime luua rõivaid, milles naine tunneks end kaunilt ja mugavalt. Lähtume nii jätkusuutlikkuse kui ka õiglase kaubanduse printsiipidest. See kokku on terviklik eluviis, mis paneb tundma end ilusana, kuid samas ka hea ja arvestavana.” Whitetail soovib olla abiks enese eest hoolitsemisel ning aitab teha teadlikke valikuid. Nii sai alus pandud ka Whitetaili ilutoodetele, millest esimesed – naturaalne ning apelsiniga täiustatud ihupiim – on tänaseks ka valmis saanud. Stiilses pakendis ihupiimad koosnevad ainult naturaalsetest mahekoostisosadest, muutes naha siledamaks ja pehmemaks. „Arstidena ei saa me lubada kortsudeta nahka või otseteed tervislikumasse ellu,” ütleb Margit. „Kuid soovime olla abiks enda eest hoolitsemisel, aidates teha teadlikke valikuid nii oma rõivaste kui ka ilutoodete puhul.”

whitetail-ilutooted

Kuna aimame, et Whitetaili ihupiimad on sellel teekonnal alles esimesteks sammudeks, siis jääme põnevusega ootama, millega Whitetail meid järgmisena üllatab!

Whitetaili rõivakollektsioon ja ilutooted on müügil Whitetaili värskelt avatud veebipoes whitetail-universe.com

Sarnased artiklid

Kommentaarid