Võimalik, et meie uus lemmikmoesaade

Foto: intothegloss.com

Kes moemaailma telgitaguste ja punastel vaipadel toimuvaga ehk grammi võrra rohkem kursis on, neile ei ole Kate Youngi nimi kindlasti võõras. Kellele on, siis lühidalt öeldes on tegemist ühe nimekaima stilistiga teisel pool ookeani, kes riietanud nii palju kuulsaid naisi, et nende üleslugemine paneks kõigil pea ringi käima. 

Mida aga teeb punastele vaipadele vaat et spetsialiseerunud stilist, kui olukord on selline nagu ta meil on – vaipadeta? Paneb pea tööle ja tuleb välja täiesti oma YouTube’i-moesaatega! „Hello Fashion” on Kate Youngi YouTube’i-kanalil kord nädalas ilmavalgust nägev saade, mis ei ole ülemäära pikk, aga ei ole ka liialt lühike, vaid täpselt paras vaatamine neile, kellele vähegi mood huvi pakub. Oma saates jagab Kate väga inimlikus keeles, kuidas üks või teine fotosessioon toimub, kuidas käib komplektide kooskõlastamine, sättimine, võib-olla isegi väikestviisi manipuleerimine. Samuti teeb tema saated meelepäraseks see, et ta haarab läbi videokõnede ekraanile nii disainereid kui ka neidsamu kuulsuseid, keda tal on rõõm riietada. Nii on saade ühelt poolt tempokas, aga teisalt ka põhjalikult detailidesse laskuv. 

Seega neile, keda paelub moemaailma kaadritagune melu just stilisti vaatevinklist, on see saade kindlasti kohustuslik vaatamine! 

Sarnased artiklid

Kommentaarid