VÕIDA endale ja parimale sõbrannale Nina Ricci Les Belles de Nina naistelõhnade duo!

Head lugejad, läheneva sõbrapäeva puhul on meil au ja rõõm kuulutada välja Portaili läbi aegade esimene LOOSIMINE! Paneme välja paarisauhinna, millega saab võitja rõõmustada nii ennast kui ka oma parimat sõbrannat – Nina Ricci Les Belles de Nina naistelõhnade duo!

Nina Ricci Les Belles de Nina koosneb kahest lõhnast – Ninast ja Lunast – ning on mõeldud sõbrannadele, keda iseloomustavad nooruse aura ja energia. Need on naised, kes ei taha olla tavalised, nende pilk on suunatud silmapiirile ning nad püüdlevad kartmatult tundmatu poole. Nad on parajalt ettearvamatud, vabad, lennukad. Nina ja Luna. Üheskoos on nad tugevamad ja nende vankumatu side ei vajagi sõnu. Nemad ongi Les Belles de Nina, never one without the other.

Kui Luna on gurmeelikult puidune, siis Nina on kergelt puuviljasem. Kui sensuaalses Lunas on tunda karamellist joobunud õlelille, iharat vanilli ja intrigeerivat sandlipuud, siis Ninas on tunda suhkrustatud õuna, mahedat gardeeniat ning valget muskust. Nii moodustub imeline lõhnasümbioos, kus üks ei konkureeri teisega, vaid pigem täiustavad teineteist. Täpselt nii, nagu toimib parimate sõbrannade suhe.

Loosis osalemiseks ei tule teha muud, kui anda kommentaarides siin või meie Instagrami konto vastava postituse all märku, et on tõsine soov lõhnaduot võita, ning meie hoolitseme juba ülejäänu eest.

Võitjad kuulutame välja loomulikult 14. veebruaril.

Loosimine on lõppenud. 

Kommentaarid