Viru Keskuses avatakse uus MAX&Co. brändipood

Foto: MAX&Co.

3. augustil avatakse Viru Keskuse teisel korrusel MAX&Co. brändi esinduskauplus. Itaalias sündinud populaarne bränd on mõeldud igas vanuses naistele, kes armastavad moodi, kuid eelistavad alati stiili. Brändi 2017. aasta kollektsioonide stiiliinspiratsiooniks on alati trendikas Olivia Palermo.

“Meie poest leiab avamisel valiku suvehooaja klassikat, aga ka juba sügistalvise garderoobi inspiratsiooni. MAX&Co. on üle maailma stiilsete naiste seas väga armastatud bränd, kuna võimaldab rõivastuda elegantselt, aga samas kanda riideid lõbusalt. Uus brändipood saab olema väga hubane, naturaalsetest materjalidest sisustusega, mis kombineeritakse urbanistlike kõrgläikeliste materjalide ja klaasiga. Vahepeal saab ostumelust puhata kohvilaua taga ajakirja sirvides, nii oleks klient meie juures justkui oma õdusas kodus,” rääkis MAX&Co. brändi maaletoova Põldma Kaubanduse AS turundusjuht Kaidi Laev.

MAX&Co. muusa Olivia Palermo on sündinud New Yorgis ning armastab oma rõivastuses segu klassikalisest joonest, värvidest ja eklektikast, olles insipiratsiooniks naistele üle kogu maailma. Värskes sügistalvises kollektsioonis kohtab luksuslikke kangaid, vabalt langevaid siluette, lillemustreid, metalselt helkevaid toone, graafilisi triipe ja erksaid värve, mis kokku loovad küllusliku, kuid kantava terviku.

Sarnased artiklid

Kommentaarid