Virgo Ceramics taas Telliskivis

Foto: Virgo Ceramics

Noore kodumaise keraamika brändi Virgo Ceramics toodetega saab veebruari jooksul tutvuda Telliskivi Loomelinnaku poetänaval. Brändi taga on Anna Karboinova, kes töötas Londonis moenõustaja ja stilistina, otsustas 2019. aastal peale Eestisse naasmist luua enda brändi, mis keskenduks kodu ilule ning ühendaks erinevaid andekaid loojaid ja vaatlejaid.

Anna sõnul on väga oluline luua enda kliendiga isiklik kontakt, sest nii saab paremini brändi loominguga tutvuda ja loomulikult oma silmaga tooteid näha. “Kuna iga ese on käsitsi valmistatud ning loodud ainult limiteeritud koguses, soovime, et ka meie külalised saaksid parima kogemuse poe külastamisel,” lisab brändi looja.

Telliskivi Loomelinnakus poes on esindatud kaks Virgo Ceramicsi kollektsiooni. Virgo Ceramicsi esimese kollektsiooni “Võluaed” küünlad on valatud keraamilisse topsi, mille disainis kunstnik Ene Raud ning illustreeris kuulus moekunstnik Anu Samarüütel. Kõik küünlad on käsitsi valmistatud ja valatud Eestis ning on 100% loodussõbralikud. Volüümikas küünlatops on taaskasutatav ning on ilusaks komplimendiks igasse interjööri.

Virgo Ceramics teine seeria “Mere kurvid”, mis loodud samuti koostöös Ene Rauaga, sisaldab kolme erineva vormiga vaasi. “Minu töödele on iseloomulikud ograanilised vormiotsingud, mis mänglevad minimaalsel tasandil ning minu jaoks on tähtis, et vorm kõneleks ja pakuks erinevaid vaatenurki kasutajale,” kommenteerib oma loomingut Ene Raud.

Virgo Ceramicsi hüpikpood asub Telliskivi Loomelinnakus aadressil Telliskivi 60A/2 ning jääb avatuks veebruari lõpuni aegadel E-R 11:00-19:00, L-P 11:00-17:00.

Sarnased artiklid

Kommentaarid