VIDEO: värske moefilm kodumaiselt märgilt Stuudio Nahk

VIDEO: värske moefilm kodumaiselt märgilt Stuudio Nahk

Foto: Virge Viertek

Kui eelmise aasta lõpus hakkasid levima kaunid kaadrid kodumaise aksessuaaribrändi Stuudio Nahk värskest fotosessioonist ja selle tulemusest, siis täna on meieni jõudnud antud pildistamisest ka väike moefilm.

Stuudio Nahk brändi asutaja Karin Kallas avas sellel puhul natuke ettevõtmise tagamaid ning selgitas, et tegu on justkui väikese dokumentaalfilmiga, mis annab edasi toimunud pildistamise meeleolu. „Meie jaoks on olulised tõelised hetked ja inimesed. Pildistasime need fotod filmile, kus pole eksimisruumi, kõik peab klappima esimese (ja ainsa) korraga. Video ei ole lavastatud, kõik toimus päriselt,” selgitab Karin.

Teravam silm paneb kindlasti tähele, et seekord ei ole pildistamisel modellina kasutatud modelliametit pidavat neidu, vaid hoopis Ivo Nikkolo brändi disainerit Britta Laumetsa. „Meie jaoks oli oluline leida pildistamisele ja moefilmi tõeline ja inspireeriv muusa. Britta esindab kõike, mida oma brändis väärtustame – intelligentsust, tõsidust, aga ka oskust enda üle nalja teha, end väärtustada, iseseisvust, modernsust, äratuntavalt minimalistlikku, ent vimkaga stiili…

Karin jätkab, et kuigi video ja pildiseeria eesmärk oli rõhutada Stuudio Nahk uusi mudeleid Franky Bag ja Daria Bag, said nad näidata ka erinevaid stilistika võimalusi, kuidas neid mudeleid kanda. „Tihtipeale nähakse kotte kui eraldiseisvaid objekte, kuid meie arvame, et kott on rõivastuse osa ja pääseb alles kandja seljas tõeliselt mõjule,” võtab Karin kokku.

Vaata Getter Kuusmaa loodud kõnealust videot ning Virge Vierteki jäädvustatud fotoseeriat allolevast galeriist:

Stuudio Nahk tegemistel saab silma peal hoida aadressidel stuudionahk.com ja facebook.com/stuudionahk.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid