VIDEO: Provotseeriv sõnum Vivienne Westwoodilt

VIDEO: Provotseeriv sõnum Vivienne Westwoodilt

Foto: Hugo Comte

Provotseeriva moekunstnikuna tuntust kogunud Vivienne Westwood ei väsi moemaailma üllatamast. Mis ei ole iseenesest üldsegi halb, sest kui on üks moedisainer, kellele meie planeet ja inimeste moetarbimine nii tugevalt korda läheb, siis on see just nimelt Westwood.

Millega siis punkar, ikoon ja aktivist seekord tähelepanu püüdis? Aga sellega, et saatis Londoni moenädala pehmelt öeldes Kuu peale ning otsustas oma moemaja järgmise aasta kevadsuvist kollektsiooni esitleda hoopiski digitaalse lookbook’i abil. Mis ei oleks võib-olla ehk nii tavapäratu, kui lookbook’iga poleks kaasa tulnud ka üks lühifilm – ja selles lühifilmis Westwood juba ei halasta. Finantssüsteeme ning poliitikuid maha tegevas videos näeb protestivate modellide seljas ka Westwoodi kevad/suvi 2020 kollektsiooni, mis omakorda jäädvustatud ka eelmainitud lookbook’is ning mille sõnum on Westwoodi järgi üks: „We are using this as an opportunity to show our best clothes, the future is quality not quantity. Less is more sustainable.”  

Vaata allolevast galeriist järele, milline võiks Westwoodi moemärgi järgi see tulevik (vähemasti järgmise aasta kevadsuvel) välja näha!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid