Vestlusõhtu Ragne Kikasega Stella Soomlais stuudios

Foto: Ragne Kikas for Yohji Yamamoto

Stella Soomlais stuudio jätkab oma traditsioonilisi õhtuid erinevate huvitavate professionaalidega, kus räägitakse oma kogemustest ning kulgemisest valitud valdkonnas. 6. märtsil kell 18.00 on stuudiosse külla tulemas Ragne Kikas, kes räägib oma põnevast teekonnast moemaailmas.

Ragne Kikas on lõpetanud Hamburgi HAW moeeriala magistrantuuri. Kudumitest koosneva lõpukollektsiooniga jõudis ta aastal 2012 prantsuse maineka moevõistluse Festival Hyères finaali ning võitis seal ühe peaauhindadest. Konkursi žüriitöös osales ka Yohji Yamamoto, kellele meeldis Ragne looming sedavõrd, et tegi talle juba võistluse ajal tööpakkumise. Omades kudumite disainimise alas nii-öelda „päris“ töökogemust vaid praktikumi jagu Iris von Arnimi nimelise cashmere-brändi juures, sai värskelt ülikooli lõpetanud Ragnest Yohji Yamamoto kudumite disainer. Koostöö Yamamotoga on kestnud nüüdseks 7 aastat ja tänaseks antakse Ragne loomingut välja temanimelise kudumikollektsioonina Ragne Kikas for Yohji Yamamoto.

Vestlus Ragnega toimub vabas vormis. Sissepääs vestlusele on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Uuri lisa Facebookist.

Sarnased artiklid

Kommentaarid