VERY HARD avab taas uksed

Foto: NONES

Üleni roheline green screen pood VERY HARD on end taaskord publikule avamas – Eesti noored moeloojad teevad uksed taaskord lahti 11. juulil ning seda jätkuvalt T1 Kaubanduskeskuses.

Meenutuseks – Very Hard on moekunstnike platvorm, mille eesmärk on alternatiivsete disainerite ühendamine, toetamine ja publikule presenteerimine. Füüsiline green screen galerii-pood sümboliseerib arusaama piirideta moest, mis ühest küljest lisab vürtsi Eesti moebutiikide skeenele, kuid samaaegselt loob lõpmatuid eneseteostamise võimalusi tõusvatele Eesti disaineritele, kes tänu Very Hardile saavad ennast  aastaringselt publikule näidata ja uute ideedega kaubanduskeskuse igapäevast külastajat jahmatada.

„Very Hard on tohutu eksperimenteerimine nii isikliku väljenduse kui ka keskuse publikumiga, kuid selle eesmärgiks pole kedagi ehmatada, vaid vastupidi – kõnetada ja pakkuda uut emotsiooni,“ kommenteerivad Very Hard poe olemust selle eestvedajad Kertu Kivisik, Kreeta Aidla ja Andreas Kübar. Noorte moeloojate kogukonnapoodi iseloomustab pidev muutus ja liikumine, mis annab võimaluse disainerite soovidele vastu tulla ja samas, hoida ennast külastajate jaoks alati värskena. Täna on poes oma leivad ühte kappi pannud kokku üle 20 erineva ja peamiselt kodumaise moe,- ehte,- ja tootedisaineri. Esindatud on näiteks Katrin Aasmaa, Cärol Ott, Tauri Västrik, Frida Jõe, Kertu Kivisik, Kirke Talu, Kristel Kuslapuu, Mariliis Niine ja mitmed teised.

Very Hard avab end külastajatele taas 11. juulil kell 12.00, T1 Kaubanduskeskuse teisel korrusel. Uuri lisa Facebookist. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid