Vein, oliivid ja kakao Stuudio Nahk uues kollektsioonis

Vein, oliivid ja kakao Stuudio Nahk uues kollektsioonis

Kuigi paljudele võib sügise saabumise üle rõõmustamine peale nii üürikest suve ehk kummaline tunduda, siis meil omakorda ei ole sugugi kahju vahendada rõõmusõnumeid just nimelt sügiskollektsioonide saabumisest. Eriti kui tegemist juhtub olema kodumaise disainiga.

Nimelt on aksessuaaribränd Stuudio Nahk välja tulnud uue sügistalvise kollektsiooniga ning seetõttu avaldanud ka seeria silmipaitavaid kampaaniafotosid. Virge Vierteki jäädvustatud fotodelt näeb uusi sügistoonides kotte, oliivirohelisest ja veinipunasest kakao- ning vaskse pruunini. Samuti on uue hooaja puhul brändi valikusse lisandunud mahukamaid käekotimudeleid.

Ka uues kollektsioonis jätkab Stuudio Nahk oma moemissiooni pakkuda modernset klassikat väikese vimkaga. Brändi looja ja disaineri Karin Kallase sõnul on brändi jaoks oluline pöörata tähelepanu just pisidetailidele: „Iga meie toode on loodud linnaelu vajadusi silmas pidades, see teeb meie aksessuaaridest asendamatud kaaslased, mille peale saab loota nii kontorihommikul kui ka õhtuste kohtumiste ajal.”

Olgu lisatud, et oma toodete disainis kombineerib Stuudio Nahk parimaid Itaalia nahku koos karge Põhjamaise disainivisiooniga. „Me eelistame endiselt iseloomu ning unikaalset stiili pidevalt muutuvatele trendidele. Usume, et aksessuaarid saavad olla korraga nii praktilised kui ka lõbusad,” lisab disainer.

Uut sügistalvist kollektsiooni ootab Stuudio Nahk uudistama oma showroom’i, mis asub Tallinna vanalinna südames aadressil Müürivahe 17−1. Lisaks on kollektsioon saadaval veebipoes www.stuudionahk.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid