Värske ilme saanud ehtestuudio Gram ootab külla

Foto: Ettel Poobus/Luca Meneghel

Stuudio Gram on Tallinna vanalinnas asuv ehtestuudio ja showroom, kus tegutsevad ehtekunstnikud Ettel Poobus, Linda al-Assi, Kristiina Kibe, Merle Kasonen ja ehtebränd Tohuto.

Sel aastal avab ehtestuudio Gram värske ilme saanud showroom’i uksed jõulude eel kolmel järjestikusel neljapäeval, et kõigil huvilistel oleks võimalus tulla ning valida ehted endale või lähedastele otse disaineritelt. Mitmekesisest valikust leiab tuttavaks saanud lemmikud kui ka värsked seeriad otse töölaualt, mida disainipoodides veel ei leidu.

Näiteks Ettel Poobus lummab värske kollektsiooniga Arizona, kus kohtuvad ajatus, tehniline meisterlikkus ning Arizona kõrbemaastikust inspireeritud vormid. Merle Kasonen esitleb värsket ehteseeriat Sõlm, mille iga kõrvarõngas on vormilt unikaalne ning kordumatu ja Linda al-Assi 2-in-1 kõrvaehted rõõmustavad uute värvitoonidega. Kuid avastamist jagub veelgi!

Stuudio Gram on avatud 6., 13. ja 20. detsembril kella 12.00-19.00, muul ajal kokkuleppel. Ehtestuudio Gram asub aadressil Hobusepea 2, Tallinn (uksekell 5).

Sarnased artiklid

Kommentaarid