Valhalla Living avas Telliskivi Depoos uhke konteiner-salongi

Valhalla Living avas Telliskivi Depoos uhke konteiner-salongi

Foto: Valhalla Living

Kodumaine ja põhjamaiselt karge disainibränd Valhalla Living on avanud Telliskivi Depoos konteiner-salongi, mis on seni suurim konteinermaja, mis esinduspoeks ehitatud.

Eestimaise disainibrändi Valhalla Living concept store on eelkõige Valhalla enda toodete esitlemiseks loodud pesa. „Poes on väljas suurim valik Valhalla kodusisustustooteid, mis on välja pandud terviklikkuse printsiibist lähtuvalt,” räägib Valhalla Livingu asutaja ja disainer Terje Talpsepp. „Muudame igal nädalal meie kureeritud väljapanekut, et jagada inspiratsiooni ja ideid, kuidas Valhalla tooteid nutikalt ja multifunktsionaalselt kasutada.”

Terje lisab, et kuna Valhalla Livingule on oluline ka uudsuse printsiip, siis lisandub peagi valikusse mitmeid uusi tooteid, nagu näiteks pannookardinad, fototapeedid, kosmeetikakotid. Samuti näeb peagi ilmavalgust Valhalla Livingu esimene keraamika- ning märkmikesari. Tulevikus on plaanis lisada tootevalikusse paar teist põhjamaist moe- ja sisustusbrändi.

Muide, Valhalla Livingu konteiner-salongi hommikupäikesega trepp-terrassile võib julgelt tulla ka niisama istuma, kohvi jooma, jutustama või lugema.

Valhalla Livingu konteiner-salong asub aadressil Telliskivi 62, Balti jaama turu lõunaväljakul.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid