VAATA, millist kevadsuve ennustab tänavu Lindex

VAATA, millist kevadsuve ennustab tänavu Lindex

Foto: lindex.com

Lindexi tänavuses puhta ilmega kevadsuvises lookbookis näeme meremeheteemat flirtimas prantslasliku naiselikkusega. Kollektsioon ise on rajatud moe klassikutele, mis on valmistatud uute materjalide, tekstuuride ja värvuste modernsest segust.

„Stiil hakkab muutuma trendikusest tähtsamaks. Sellel hooajal on põhiline olla naiselik just nii nagu sa ise soovid – väljendades oma isiklikku stiili praktiliste rõivastega, mis peavad ka ajaproovile vastu,” räägib Lindexi peadisainer Pia Ekholm.

Selles Lindexi kollektsioonis on näha kaunilt mõjuvaid naiselikke siluette, mille tähelepanu on koondunud vöökohale ja õlgu paljastavatele detailidele. Tumesinine, beež ja värske kreemjas valge on kollektsiooni põhitoonid ning kevadist värskust lisavad helesinine, punane ja kollane. Triiksärgid, põikitriibulised topid, teksad ja kostüümid on endiselt garderoobi tähtsad alustalad, kuid värskendatud detailide ja värvustega – näiteks punane vihmamantel.

Kevade peamised aksessuaarid on aga silmatorkavad kõrvarõngad ja moodne versioon võrkkotist või julgetes värvides risti üle keha kantav kott.

Kollektsioon on kauplustes ja veebipoes lindex.com saadaval alates käesolevast nädalast.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid