VAATA, milliseid trende ennustavad sügiseks Liisi Eesmaa ja Kenneth Bärlin

VAATA, milliseid trende ennustavad sügiseks Liisi Eesmaa ja Kenneth Bärlin

Foto: Margus Johanson

Sügistalvisele moehooajale sel kuul avalöögi andnud Viru Keskuse FIBIT toob moemaanideni andeka moekunstniku Liisi Eesmaa ja hinnatud stilisti Kenneth Bärlini mustreid murdva, inspiratsiooni andva ja ehk ka rabava moelaengu.

Kenneth Bärlini sõnul on tema loodud komplektide kirjeldav märksõna “moodsalt julge mees”. “Tähelepanelik vaataja näeb kindlasti, et ca 80% asju, mida olen meeste puhul kasutanud, tulevad traditsiooniliselt naistele mõeldud osakonnast,” jutustab stilist. “Minu mõte on julgustada paare minema asju valima kahekesi ja valima just neid, mida saavad kanda mõlemad ja kanda koos. Nii saavad ka mehed riietuda julgemalt ja cool’imalt.”

Liisi Eesmaa valis moelavale aga hunnitud teemanttoonid: rubiinpunane, smaragdroheline, safiirsinine ja kuldkollane. “Materjalid sillerdagu külluslikult, hoobelgu põnevate mustrite ja uhkete plisseeridega ning kampsunid olgu pehmed ja soojad,” julgustab moedisainer. Ta lisab, et tema nägemuses on teinud tugeva comeback’i loomamustrid ja kunstkarusnahad ning riided on kindlasti iseloomuga ja karakterid on kõnekad. “Moelavade jumalannad on kord pahelised, kord jälle haldjalikud ja pühalikud. Klassikaline Chanel saab endale kaaslaseks pidulikud tanksaapad. Moereegleid piirab ainult sinu enese fantaasia, lase see vabaks!” võtab Liisi kokku.

Tutvu komplektidega ja lase end inspireerida allolevas galeriis!

Galerii

Kommentaarid