VAATA H&M Studio esitluse unikaalseid teatrihetki

VAATA H&M Studio esitluse unikaalseid teatrihetki

Foto: H&M

Selle nädala alguses esitleti Arizona osariigis, Sedonas interaktiivse teatrikogemuse raames kollektsiooni H&M Studio SS19. Moemeediast ja -saadikutest, kelle hulgas oli ka Eestit esindav Liis Lemsalu, koosnev publik nautis etendust, mille muusaks oli glamuurne rändur.

Külalised kogesid ürituse jooksul mitmeid unikaalseid hetki alates veeballettist ja akustilistest etteastetest kuni BMX-show, tantsuetenduse ja intiimse kontserdini välja. “Meie ambitsiooniks oli korraldada revolutsioon moe näitamises ja kasutada meelelahutusmaailma mõtteviisi. Unikaalne interaktiivse teatri formaat andis meie külalistele, klientidele ja fännidele võimaluse astuda kollektsiooni tõeks saanud maailma,” kirjeldab H&Mi turundus- ja kommunikatsioonijuht Kattis Bahrke.

“Soovisime, et külalised astuksid maailma, kus ei saa olla kindel, mis on päris ja mis väljamõeldis. Tahtsime, et nad loobuksid piirangutest, suhtleksid, muutuksid loo osaks ning lahkuksid sellest maagilisest kohast tõeliselt kõrgendatud meeleolus,” lausub loovkonsultant ja interaktiivse teatrikogemuse lavastaja Connie Harriso.

Läbi stseenide juhtisid külalisi kolm väljamõeldud sõpra. Tähelepanu haaramiseks kaasati personaalseid salasõnumeid, raadiosaadet ja hommikust ajalehte. Päevade jooksul kogeti mitmeid kureeritud hetki nagu näiteks trupi Aqualillies veeballetti, bändi The Staves akustilist etteastet ja BMX rataste triki-show’d maailmameister Perris Benegasi osalusel. Külaliste kasutuses oli ka matkalaager. Loo crescendo paljastati imelise tantsuetenduse käigus, millele järgnes Maggie Rogers’i intiimne kontsert.

Vaata, kuidas see kõik välja nägi allolevast videost ja galeriist!

H&M Studio uus kollektsioon jõuab kauplustesse, sealhulgas Tallinna Postimaja H&Mi, ja e-poodi 21. märtsil.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid