Väärt leid Vilniusest: Ducktail Raincoats

Väärt leid Vilniusest: Ducktail Raincoats

Foto: Ducktail Raincoats

Sügis ei ole enam üldsegi kaugel ja tegelikult ei möödu meie suvigi korralike vihmahoogudeta – seega, räägime vahelduseks vihmamantlitest, sest meile tundub, et meil siin lähedal Leedus tehakse just selliseid, mis kindlasti tähelepanu väärt. 

Ducktail Raincoats on 2016. aastal Vilniuses ilmavalgust näinud moemärk, mis nagu nimigi ütleb – keskendub vihmamantlite tootmisele. Algusest peale on Ducktail Raincoats otsustanud olla unisex, mis tähendab, et saadaval on värvikas valik nii meestele kui ka naistele. Tuntust hakkas bränd aga koguma tänu vihmamantlite kõrgele (ja tõesti vihmakindlale) kvaliteedile ning tänaseks on Baltikumi tuntumaid vihmamantlite tootjaid jõudnud omadega juba nii Jaapanisse kui ka Ameerika Ühendriikidesse. 

Ning loomulikult ei saa brändist rääkides jätta mainimata nende signatuuri – „pardisaba”. Iga Ducktail Raincoatsi teeb omanäoliseks mantli allääres asuv „saba”, mis on nii disainielemendiks kui ka praktiliseks kaitseks soovimatute poripritsmete eest. 

Eestis on Ducktail Raincoats vihmamantlid saadaval LEVI ja Les Petites disainipoodides Tallinnas ning Disainimajas Tartus. Samuti saab vihmamantleid ostelda Ducktail Raincoatsi ametliku veebipoe vahendusel ducktail.eu. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid