Uus sumedalt unelev lugu Daniel Levilt

Foto: Rauno Liivand

Daniel Levi avaldas täna oma uhiuue loo, mis kannab pealkirja “Sunroof”. Tavapäraselt hoogsast energiast pakatavate laulude poolest tuntud artist üllatab seekord sumedama ja romantilisema looga.

“Laulu katalüsaator oli sõna sunroof, mis lõpuks sai ka refrääni korduvaks sõnaks. Aga ma ei arvanud üldse, et see laul hakkab katuseluugist rääkima!” naerab Daniel. “Pigem see inspireeris mind meloodiat kirjutama, aga siis see sõna kõlas nii hästi, et see sunroof jäigi lõpuks loo keskmeks.” Laulja meenutab ka aega, mil sai sõidetud Otepää suunas koos oma kaasa Eleriga ja jäädi autoga tee äärde, lülitati kõik tuled välja ja jäädi autost tähti imetlema. “See tunne, mis sellel hetkel mind täitis oli peamiseks inspiratsiooniks sõnade kirjutamisel,“ räägib autor.

Õhulise ja unistava kõlaga uus pala on kirjutatud koos Soome produtsendi Juho Suutarineniga. “Refrääni kirjutasin kodus kitarriga – kui aga mängisin selle loo Juhole ette, haaras ta kitarri kätte ja hakkas kohe täpselt sama käiku mängima, mis praegu ka loos kõlab. See tundus juba esimesest kuulamisest kuidagi nii õige,” lisab Daniel. 

Looga koos ilmus ka lummavate visuaalidega muusikavideo, mis on valminud koostöös režissöör Mart Varese ja visuaalkunstniku Mikk-Mait Kiviga. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid