Uus kodumaine looduskosmeetika bränd LOOND°

Uus kodumaine looduskosmeetika bränd LOOND°

Foto: Iti-Pätrik Järve

Kevade saabumisega on Eesti turul näinud ilmavalgust uus looduskosmeetika bränd loond°. Põhjamaine spaakosmeetika bränd loond° on alguse saanud usust puhta ja karge looduse vastu, mis toidab keha, vaimu ja meeli oma naturaalsuses.

“Brändi loond° missiooniks on anda edasi jõudu, mida kannavad endas põhjamaises puhtas ja karmis kliimas kasvavad tugevad taimed ning loodusannid,” tutvustab brändi looja Nelli Kerde, “Meie tooted toidavad nahka kasulike ainetega, aitavad lõõgastuda, korraks peatuda ja võtta aega iseendale.”

Kõik brändi loond° tooted on inspireeritud põhjamaisest puhtast loodusest, mille tooraine pärineb maakera ülemistelt põhja laiuskraadidelt, kus kasvukeskkond on karmim,

aga loodus see-eest sitkem ja tugevam. “Põhja-Euroopas, kus elanikkonda on hõredamalt ja õhk puhtam on suurepärased looduslikud tingimused tooraine puhtuse ja kõrge kvaliteedi tagamiseks,” jätkab Nelli toodete tooraine taustalooga. Nii on ilubränd valinud oma toodetesse ainult parimate omaduste ja toimeainetega taimed ning loodusvarad, mis on ka ökoloogiliselt puhtad.

Täna ongi loond° tooted jagatud tootegruppideks peamise tooraine laiuskraadide  järgi, lisaks on eraldi välja töötatud ka spaakosmeetika tooted. Tootevalikusse kuuluvad näiteks näomuda, näovesi, kehaõlid ja ka lõhnaküünlad.

Uuri lisa kodulehelt www.loond.eu  ning hoia silma peal brändi tegemistel Facebookis ja Instagramis.

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid