Uue ajastu raadio IDA vallutab reedeti Viru Keskuse

Heidy Purga

Foto: Virge Viertek

Tänasest on Viru Keskuses eetris uue ajastu raadio IDA muusikaprogramm, mis edaspidi igal reedel uue valikuga Viru Keskuse külastajaid rõõmustab. Esimene reede toob kõrvu IDA Raadio saate Öömaja muusikavaliku, mille on komplekteerinud melomaanid Üllar Siir, Andres Alev, Indrek Alev ja  Renno Paat. 

Neli kuud tagasi Natalie Metsa, Ats Luige ja Robert Nikolajevi poolt algatud, veebi vahendusel kuulajateni jõudev ja Telliskivi Loomelinnakus asuv IDA raadio on napile tegevusajale vaatamata kogunud märkimisväärse kuulajaskonna ja kaasanud muljetavaldava loetelu saatejuhte, kes raadioprogrammi rikastavad nii eriilmelise muusika kui ka asja – ja ajakohaste jutusaadetega. Laia spektriga saatejuhtide loetelust leiab melomaane, muusikuid, kunstnikke, kodanikuaktiviste, arhitekte, disainereid, sotsiaalteadlasi ja pikaajalise kogemusega saatejuhte nagu Tõnu Pedaru, Heidy Purga, Kaarel Valter, Florian Wahl, Regret, Kiwa, Teele Pehk, Reet Aus, Triin Niinemets, Rain Tolk, Hanna-Liisa Uusmaa, Eliann Tulve jpt. Ka uustulnukatele ja asjaarmastajatele on IDA raadio andnud võimaluse end saatejuhina proovile panna.

“Kõik IDA raadioga seonduv ja soe vastuvõtt kuulajate poolt on tulnud suure üllatava kingitusena. Tänu kuulajatele ja headele partneritele saame veelgi areneda, pakkuda platvormi uutele tegijatele meie muusika- ja kultuurimaastikul ning lubada endale produtsente, kes igapäevaselt meid ja saatejuhte abistavad,” rääkis Natalie Mets.

IDA raadio muusikavalik on Viru Keskuses eetris igal reedel ning kogu programmi saab kuulata veebilehel idaidaida.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid