Üllatav kooslus: Christian Louboutin ja „Star Warsˮ

Foto: Christian Louboutin

Kuna Star Warsi uus film „Star Wars: The Last Jedi” on kohe-kohe kinolinadele jõudmas, siis ei ole brändid ei siin ega teisel pool ookeani jätnud kasutamata võimalust kõikidele „Star Warsiˮ fännidele midagi disainida. Nii ka kingamaestro Christian Louboutin.

Just „Star Wars: The Last Jedi” nime kandev Christian Louboutini kollektsiooni on inspiratsiooni saanud filmi naispeategelastest ja nende kostüümidest. Eksklusiivsest kollektsioonist leiab neli kingapaari, millele kõigile antud ka naispeategelase nimi – Rey, Vice Admiral Amilyn Holdo, Captain Phasma ja Rose Tico. Väidetavalt lisandub sellesse nimekirja ka viies ja väga eriline paar.

Selle kollektsiooni ja koostöö teeb omanäoliseks aga see, et kollektsioon paisatakse müügile hoopis heategevuslikul eesmärgil ning 20. detsembrini kestab Charitybuzz.com lehel oksjon, kust saab nimetatud kingakestele panuseid teha ning müügist saadud tulu annetatakse fondile Starlight Children’s Foundation. Kel aga kingakeste vastu ostuhuvi tekkis, siis hoiatame ette, et juba praegu küündivad panused ühe kingapaari eest 9000 dollarini…

Sarnased artiklid

Kommentaarid