Üks värvikas sõpruskond kolmes vaatuses hilissuvises öös…

Üks värvikas sõpruskond kolmes vaatuses hilissuvises öös…

Foto: Kristiin Elmat

Kui Fankadelik Vintage annab välja järjekordse lookbook’i, siis sa tead, et pead seda vaatama. Meie vaatasime – ja saime eksklusiivse loa näidata seda teilegi!

„Meie jaoks oli väga oluline pildistada lookbook meie muusadega – inimestega, kes inspireerivad meid oma talendi, karakteri ja stiiliga,” tutvustab koos Kreete Pillenbergiga fotoseeria stilistilise poole eest vastutav Liisa Saleh. „Nendeks muusadeks said seekord fantastiline tantsija Amory Tingz, andekas stilist ja rätsep Karin Nahkur ning erakordne lauljanna YASMYN.” Liisa lisab, et komplektide kokkupanekul kasutasid nad lisaks vintage-rõivastele Eesti disainerite pärle brändidelt nagu Crystal Rabbit, FORMÉS ja Racer Worldwide. Päikeseprillid laenati seeria jaoks VIUU prillipoest.

Kui rääkida fotoseeria kontseptsioonist, siis see sündis Liisa sõnul elust enesest. „Meil oli täitunud kümme aastat Fankadeliku pidamist ja lisaks sellele jõudsime väga olulise verstapostini – veebipoe avamiseni,” jätkab Liisa. „Tahtsime luua lookbook’i, mis oleks kantud selle tähistamise vaimust – et tegu oleks tõeliselt lõbusa sessiooniga, mis oleks pigem dokumentalistliku vaibiga ning kus meeleolu ja hetke tabamine on peamine.” Nii peegeldabki kõik, mis fotodel sünnib, Fankadeliku meeskonna vaimu ja kõige lihtsamini öeldes on selle lookbook’i looks ühe värvika sõpruskonna väljasõit kolmes vaatuses hilissuvises öös.

Vaata fotosessiooni tulemusi allolevast galeriist!

Olgu ka lisatud, et fotod jäädvustas Kristiin Elmat, lokatsioonide ja stilistika eest vastutas lisaks Liisale Kreete Pillenberg ning jumestuse ja soengute eest hoolitsesid Eliisa Brigita Mõisamaa ja Liisa Saleh.

Ära unusta külastamast ka Fankadelik Vintage’i uut veebipoodi fankadelikvintage.com!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid