„Twin Peaksist” ShoePeaksini

„Twin Peaksist” ShoePeaksini

Foto: Christian Louboutin

Mis juhtub, kui ühe kingalegendi inspiratsioonipuhangus kohtuvad ikoonilised kontsakingad ning 90ndate kultussari? Loomulikult sünnib ääretult limiteeritud ja üle mõistuse eksklusiivne moeese, mis veel enne müügile jõudmist ja vaatamata 3500-dollarilisele hinnasildile, on nii nõutud, et sellele loodud ootenimekiri ulatub vaat et kilomeetritesse.

Jutt käib loomulikult Christian Louboutinist ning aksessuaaribrändi uuest ShoePeaks ridikülist, mis on saanud inspiratsiooni ja pool nimegi aegumatust teleklassikust – „Twin Peaksi” sarjast. Ridikül on saanud esteetilise välimuse Christian Louboutini So Kate kingamudeli edasiarendusest ning kotikese voolavat joon ja elegantset läiget vaadates ei ole kahtlustki, et see on üks parimaid näiteid moemaailma ja popkultuuri sümbioosist. Muide, antud ridikül on tegelikult justkui edasiarenduseks Louboutini ning David Lynchi 2007. aasta koostööst ning kui sellised on kahe legendi koostöö tulemused, siis meie nõuame veel ja veel.

Kuigi 3500-dollariline ridikülike võib olla ehk mõne rahakoti jaoks liiast, siis kindlasti ei takista meil heaks kiitvaid noogutusi saatmas nii reklaamfotode kui ka video suunas:

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid