Tunneta. Kanna. Feelwear.

Tunneta. Kanna. Feelwear.

Foto: Feelwear

Kodumaine riidebränd Feelwear on välja tulnud uue sügistalvise kollektsiooniga. Üksnes meriinovillast rõivastele keskendunud brändi eesmärk on tuua ihusõbralik ja unikaalne meriinovill eestlaste igapäevariietusse.

„Sageli seostatakse meriinovillast riideid alus- või spordiriietusega, kuid meie eesmärk on see unikaalne ja ihusõbralik materjal igapäevagarderoobi tuua,” räägib Feelweari kaasasutaja Riin Veidenberg. „Feelweari peenvillased särgid on tänu minimalistlikule disainile kergesti kombineeritavad teiste riideesemetega ning loodud kandmiseks nii töökeskkonnas kui ka vabal ajal.”

Feelweari uus kollektsioon lisab brändi senisesse värvigammasse musta ja naturaalse valge kõrvale hõbedase halli. Materjali valikus on esikohal jahedamasse aastaaega sobiv klassikaline 200-grammine meriino, kuid esindatud on ka ülikerge meriino ja luksuslik meriinovilla-siidisegu.

„Feelweari särke eriliseks muutev meriinovill on pehmuse, puhtuse ja kaunidusega üks maailma tunnustatumaid villasorte. See on kergesti hooldatav ning kantav ilma triikimata. Meriinovilla isepuhastuvad omadused tagavad särkide värskuse ka kõige stressirohkematel hetkedel ja võimaldavad neid kanda mitu päeva järjest. Tänu termoreguleerivatele omadustele aitab meriinovill reguleerida kehatemperatuuri, pakkudes külma korral sooja ja sooja korral jahutust,” lisas Riin.

Olgu lisatud, et Feelwear kasutab Austraaliast ja Uus-Meremaalt pärit eetiliselt toodetud preemium-kvaliteediga meriinovilla kangast, samal ajal kui kõik Feelweari riided on disainitud ja õmmeldud Eestis. Brändi tooted on saadaval Feelweari e-poes www.feelwear.eu .

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid