TÖÖPAKKUMINE: Sigrid Kuusk otsib tiimikaaslast

Foto: Sigrid Kuusk Jewellery

Tunnustatud kodumaine ehtekunstnik Sigrid Kuusk on tiimikaaslase otsinguil, kellega saabunud uuest aastast alates koos seiklema hakata.

Sigridi sõnul otsib ta inimest, kes mõtestab ja loob, analüüsib ja tegutseb ning otsib elus sära. Samuti, kes on inspireeritud ehtekunstniku senistest tegemistest, kuid näeb endas potentsiaali see samm edasi viia. “Otsin sind, kes sa oled ettevõtlik, seiklushimuline ja mõistad, mida tähendab elu loomingulises väikefirmas,” lisab Sigrid.

Hetkel otsib Sigrid tiimikaaslast poole kohaga, kuid seda loodetavasti lühiajaliselt. “Ma ei oota, et inimene omaks ehtekunstniku oskuseid, sest tööd on palju ja väga mitmel rindel – kuid ma ootan, et kandidaat tunneks ja tunnetaks tänast ehtekunsti maastikku,” võtab Sidrid kokku.

Mida Sigrid Kuusk ja tema ehtemärk vastu pakuvad? Ikka säravaid seiklusi, projekte ning küllaltki paindlikku tööaega tema Põhjala tehases asuvas stuudios.

Kui tunned, et sina oled see inimene, keda Sigrid otsib, siis anna endast ning oma potentsiaalist teada aadressile info@sigridkuusk.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid