TÖÖPAKKUMINE: Peatselt avatavasse NYX kauplusesse otsitakse juhatajat

NYX Professional Makeup ilubränd peaks olema tuttav igaühele, kellel vähekenegi huvi meigimaailma vastu. Eelmisel aastal Eestisse jõudnud ilumärk otsib täna aga peatselt Tallinnas avatavasse kauplusesse juhatajat.

Juhataja ülesanneteks on tagada poe igapäevane toimimine ja müügieesmärkide täitmine, juhendada ja toetada meeskonda igapäevatöös (sealhulgas uute töötajate värbamine, personali arendamine ja koolituste organiseerimine).

Juhatajalt oodatakse kirge meigimaailma ja -toodete vastu, vähemalt 3-aastast kaupluse juhtimise kogemust jaekaubanduses, väga head planeerimis- ja organiseerimisoskust. Ning peab mõistma ettevõtte tegevusvaldkonda ning ärieesmärke, suutma iseseisvalt toime tulla keerulistes olukordades ja leidma kiireid lahendusi. Samuti eeldatakse kandideerijalt head inglise keele ning Exceli kasutamise oskust ja valmisolekut töölähetusteks.

Omalt poolt pakub NYX head töötasu ja motiveerivat boonussüsteemi, regulaarseid koolitusi meigimaailma uuenduste, trendide ja müügi kohta.

Kui samastud NYX-i brändiga ning tunned, et käesolev pakkumine on mõeldud just sulle, siis saada oma CV ja lühike kaaskiri teemal „Miks just mina võiksin kuuluda NYX-i uue kaupluse meeskonda?” lingi kaudu http://bit.ly/ManpowerEst_Portail_NYX_juhataja.

Kandideerimistähtaeg on 14.08.2017.

Sarnased artiklid

Kommentaarid