TÖÖPAKKUMINE: Montoni naisterõivaste disainitiim otsib nooremdisainerit

Foto: Monton

Kui oled andekas, mood on Sinu kirg ja soovid olla osa Eesti ühe edukama moebrändi rahvusvahelisest disainimeeskonnast, siis oodatakse Sind Montonisse nooremdisaineriks. 

Ametikoha täitjat ootavad ees rahvusvaheline meeskond, põnevad väljakutsed ja võimalus areneda Baltikumi suurimas moebrändide majas ning anda igal hooajal oma panus, et luua uut ja värsket Montoni naistekollektsiooni ning mängida olulist rolli innovaatilise tööstusdisaini loomises.

Kandidaadilt eeldatakse erialast haridust või selle omandamist, loomingulisust, algatusvõimet, enesekindlust, suurepärast orienteerumist moemaailmas ning soovi end sellega pidevalt kursis hoida. Samuti peab kandidaat valdama graafilise disaini programme (Corel Designer, Photoshop, Adobe Illustrator) ning oskama esitleda enda ideid nii eesti kui ka inglise keeles.

Huviliste CV-sid ja portfoolioid oodatakse e-postiaadressile personal@baltikagroup.com kuni 13. augustini 2017. Lisainfo www.baltikagroup.com/et/tule-toole või telefoninumbril 620 9999.

Sarnased artiklid

Kommentaarid