TÖÖPAKKUMINE: Meesterõivaste bränd SUITSUPPLY otsib uude Rotermanni kvartali poodi müüja-konsultanti

Foto: Suitsupply

Seoses uue poe avamisega Tallinnas Rotermanni kvartalis otsib rahvusvaheline meesterõivaste bränd Suitsupply müüja-konsultanti.

Ametikoha täitjal on võimalus olla eksklusiivse kaupluse ja brändi visiitkaardiks ning suhelda brändi parimate klientidega. Müüja-konsultandi igapäevaseks tööks on anda oma panus müügitulemusse Suitsupply hooajaliste pakkumiste ja moetrendide tutvustamise kaudu, pakkudes personaalset teenindust ning tagades kliendile meeldejääva ostukogemuse.

Kandideerima oodatakse inimesi, kes tunnevad huvi moe vastu ja omavad teadmisi trendidest, on säravad ja rõõmsameelsed ning hindavad ausust ja täpsust. Kandidaati peaks innustama müügitulemuste saavutamine, samuti soov õppida ja areneda ning teha karjääri kaubanduses. Lisaks oodatakse kandideerijatelt väga head eesti keele oskust (nii kõnes kui ka kirjas) ning toimetulekut inglise keeles suhtlemisega.

Soovijatel palutakse saata oma CV märgusõnaga „Fashion“ aadressile kandideeri@manpower.ee või kandideerida läbi lingi hiljemalt 24.08.2017. Lisainfo numbril 630 6565 ja Manpoweri veebilehel.

Sarnased artiklid

Kommentaarid