TÖÖPAKKUMINE: Estonian Beauty OÜ otsib esindusnägu

Foto: Aesti

Estonian Beauty OÜ on just tegevust alustanud ettevõte, mis on keskendunud Eesti looduskosmeetika tootjate parimate toodete müümisele nii Eestis kui mujal maailmas. “Meil on kavas luua erinevaid müügikeskkondi ja alustuseks on valminud Eestis müümiseks e-pood eestilooduskosmeetika.ee, mille avamine on pisut edasi lükkunud puuduva tiimiliikme tõttu. Me ei eelista ühtegi brändi teisele, sest me ise oleme edasimüüjad, mitte tootjad. Meie eelistus on Eestis toodetud puhas ja hea,” kõlavad ettevõtte sõnad.

Täna otsib eestilooduskosmeetika.ee oma väikesesse tiimi hakkajat naisterahvast, kel fanaatiline eelistus looduslike ja tervislike toodete vastu. Eriti heaks teeks soov Eesti maailma kaardile viia, sest Eestis on nii ägedaid looduskosmeetika tooteid, mis on varjul suurte masside tarbijate eest maailmas. Hea oleks, kui kandidaadil oleks kogemusi laste ja meeste kosmeetika kasutusega lähedamalt. Teismeliste kosmeetika probleemidega kokkupuude on ka abiks. Ent abiks on ka sõbrannad, kellelt saaks vajalikku kogemust. 

Estonian Beauty OÜ ootab oma esindusnäolt:

  • naiselikku panust ettevõtte sisulisse arengusse, milleks on peamiselt ettevõtte avalikuks näoks olek, osalemine podcast’ides ja muudes turundustegevuses Eestis ja mujal maailmas; 
  • hankijate ja toodete valikus osalemine, toodete testide korraldamine, tarbijatega suhtlemine (turunduslikus võtmes);
  • blogi postituste kirjutamine ja miks mitte ka videote ja podcast’ide ise tegemine, kui on oskusi ja võimalusi.  

Vastu pakub eestilooduskosmeetika.ee võimalust veebipoe brände ehitada ja tootjate brände esindada Eestis ja mujal maailmas; kasvavat koormust ning võimalusi ennast arendada ning kasvada koos ettevõtte ja ettevõtte hankijatega. Väljakutsetest igathes puudust tulla ei tohiks.

Kui eeltoodu kõnetab, siis tuleb kandideerimiseks (lisaks CV saatmisele) vastata järgnevatele küsimustele:

1. Kes sa oled, mida oled õppinud hariduslikus plaanis, mida oled teinud, millises kontektis ja mida oled sellest õppinud?

2. Mida sa tahad teha ja millised on sinu järgmise 5 aasta ootused enda isiklikus arengus?

3. Miks oled eestilooduskosmeetika.ee-le kõige parem valik?

4. Millised on sinu ootused/tingimused ettevõttele?

5. Millal oled valmis alustama?

6. Millistele küsimustele ootad vastuseid enne kohtumist?

Huvi korral saada CV ja vastused aadressile info@estonianbeauty.com. Olgu ka lisatud, et kõnealust tööd saab teha vaikimisi kodust, ent soovi korral on ka kontoris töötamise võimalus Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus.

Sarnased artiklid

Kommentaarid