Portail

TÖÖPAKKUMINE: Diana Arno Moemaja otsib müügispetsialisti

Foto: Diana Arno Moemaja

Diana Arno Moemaja otsib oma tiimi särtsakat müügispetsialisti, kes on korrektne, täpne ja kohusetundlik ning naudib personaalset klienditeenindust.

Kandideerima on oodatud moemaailma vastu huvi tundvad ning suurepärase stiilitunnetusega moemaanid, kes ei jää hätta eesti, inglise ja vene keelega ning naudivad inimestega suhtlemist ja aktiivset müügitööd.

Tööülesanded:

  • Aktiivne müük;
  • Meeldiva ostuelamuse loomine;
  • Müügitegevuste- ja sündmuste planeerimine ja korraldamine vastavalt ettevõtte plaanidele ja turu olukorrale;
  • Kaubamärgi esindamine väljaspool esinduspoodi;
  • Turundustegevuste läbiviimisel osalemine;
  • Esinduspoe korrashoid;
  • Laoseisu haldus ja kontroll.

Nõudmised kandidaadile:

  • Suur huvi müügitöö ning inimestega suhtlemise vastu;
  • Tulemustele orienteeritus;
  • Oskus töötada ka iseseisvalt;
  • Energilisus, ambitsioonikus, ausus ja korrektsus;
  • Kirg moemaailmas toimuva vastu;
  • Sotsiaalmeedia haldamise kogemus;
  • Arvutiprogrammide kasutusoskus;
  • Hea töötahe ja positiivne suhtumine.

Kasuks tuleb:

  • Varasem müügitöö kogemus moevaldkonnas;
  • Oskus sobitada rõivaid erinevatele kehatüüpidele.

Omalt poolt pakume:

  • Väga häid töötingimusi;
  • Toredaid kolleege;
  • Konkurentsivõimelist töötasu.

Kui tahad olla osa põnevast moeloomingust ja kui leiad, et see roll on just sulle, siis saada oma CV koos lühikese motivatsioonikirjaga 19. novembriks aadressile info@dianaarno.com.