TÖÖPAKKUMINE: A-galerii otsib müüja-galeristi

Foto: facebook.com/agalerii

Autoriehete müügi ja ehtenäituste korraldamisega tegelev A-galerii, mis tegutseb Tallinna vanalinnas juba 26 aastat, otsib osalise tööajaga müüja-galeristi (4 päeva nädalas). 

Töö sisuks on kunstnike valmistatud ehete tutvustamine ning müük. Samuti kuulub tööülesannete hulka galerii igapäevane korrashoid ja administratiivtöö koostöös kollektiivi liikmetega. 

Heaks klienditeenindamiseks on vaja suhtlemisvalmidust ning kasuks tuleb erinevate võõrkeelte oskus. Vajalik on heal tasemel inglise keele ja arvuti kasutamise oskus. Müügiprotsess nõuab täpsust ja tähelepanelikkust. A-galerii otsib inimest, kellel on huvi mõelda kaasa galerii tulevikuplaanides ning soov pühenduda laiemalt kaasaegse (ehte)kunsti arengu kujundamisele Eestis. 

Omalt poolt pakub A-galerii koolitust tööks vajalike ülesannete täitmiseks ja dokumentide koostamiseks. A-galeriis töötades saab ülevaate esindatavate autorite loomingust ning tutvust teha ehtekunstnike tööpõhimõtete, tehnikate ja erinevate materjalidega. Ühtlasi ootab ilu täis keskkond vanalinnas, aadressil Hobusepea 2. 

Huvilistel saata CV ja motivatsioonikiri 3. augustiks meiliaadressile info@agalerii.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid