TÖÖPAKKUMINE: A-Galerii otsib galeristi-kuraatorit

Foto: facebook.com/agalerii

Autoriehete müügi ja ehtenäituste korraldamisega tegelev A-Galerii, mis tegutseb Tallinna vanalinnas juba 27 aastat, otsib osalise tööajaga galeristi-kuraatorit (3 päeva nädalas).

Töö sisuks on galerii näituseprogrammi korraldamine ja suhtlus kunstnikega. Samuti kuulub tööülesannete hulka kunstnike valmistatud ehete tutvustamine ning müük, galerii igapäevane korrashoid ja administratiivtöö koostöös kollektiivi liikmetega.

Vajalik on heal tasemel inglise keele ja arvuti kasutamise oskus. Müügiprotsess nõuab täpsust ja tähelepanelikkust. A-Galerii otsib inimest, kellel on huvi mõelda kaasa galerii tulevikuplaanides ning soov pühenduda laiemalt kaasaegse (ehte)kunsti arengu kujundamisele Eestis.

Omalt poolt pakub A-Galerii koolitust tööks vajalike ülesannete täitmiseks ja dokumentide koostamiseks. A-Galeriis töötades saab ülevaate esindatavate autorite loomingust ning tutvust teha ehtekunstnike tööpõhimõtete, tehnikate ja erinevate materjalidega. Ühtlasi ootab ilu täis keskkond vanalinnas, aadressil Hobusepea 2.

Huvilistel saata CV ja motivatsioonikiri 28. juuniks meiliaadressile info@agalerii.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid