TOKU rahvusvaheline veebipood on avatud

Foto: tokushoes.com

Kodumaine jalatsibränd TOKU on avanud oma rahvusvahelise veebipoe uksed, mille leiab aadressilt www.tokushoes.com, ning mis tähendab, et nüüdsest on võimalik tellida TOKU jalatseid kas või teisele poole maakera.

TOKU lehe on loonud aasta disainer Helene Vetik Hmmm Creative Studiost. ”Tahtsin teha sellist lehekülge, mis oleks hästi mugav, usaldusväärne, klaar ning kasutuse poolest tuttavlik. Tulesid ja vilesid polnud plaanis lisada, pigem näidata kvaliteeti läbi juba sissetöötatud TOKU brändingu, tüpograafia ning copywritingu,” räägib Helene. “TOKU veebipood on tänapäeva e-poe mõistes kaasaegne ja klassikaline samal ajal. Minu kui disaineri jaoks on oluline, et lehel saab kaeda kõiki seniseid pildistatud vingeid lookbooke ning sooritada oste väga kiiresti ja lihtsalt kas või lookbooki vaadates on fotoseeria kõrval vastavate toodete ostuvõimalus. Muidugi on oluline ka ülemaailmne postiteenuse võimalus, et TOKUsid saaks endale ka fännid Jaapanist ja naabrid Soomest.”

TOKU kodulehe enda ülesehitus on lihtne ja loogiline ning kasutab maksmissüsteemi PayPal, mida peetakse kõige usaldusväärsemaks maksmissüsteemiks kogu maailmas. PayPali uudiseks on see, et nüüd on võimalik maksta krediitkaardiga ka ilma kontot loomata. See muudab maksmise lihtsaks ka sel kliendil, kes ei soovi PayPali kontot luua, kuid tagab samasuguse makseturvalisuse. Tarne TOKU veebipoest on Eestis tasuta, ülemaailmselt on tasuta tarne alates 150 eurost.

TOKU jalatsibränd tegutseb alates 2017. aasta juunist. TOKU alustas ekspordiga Hollandisse 2017. aasta oktoobrist. Nüüdseks on võimalik soetada TOKU jalatseid juba ka Londonis, Amsterdamis, Vilniuses ja Riias ning läbi värskelt avatud e-poe ka ülemaailmselt.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid