Tiina Talumehe looming on kolinud uutesse avaratesse ruumidesse

Foto: Oliver Moosus

Sügistuuled on toonud suuri muudatusi Tiina Talumehe moemajja. Nimelt on stuudio avanud oma uksed vastvalminud Maakri kvartalis, kuhu kõik on oodatud Tiina loominguga tutvuma ning moenõuandeid kuulama.

„Olin juba pikka aega olnud moestuudiole uue pesa otsingul, kui minu trajektoorile sattus kaunis ajalooline Maakri tänav. Siin lõpuks tekkis see eriline tunne ja äratundmine, et olen õiges kohas. Üks unistus on nüüd täitunud,“ räägib Tiina. „Maakri kvartali ja arhitektide ning sisekujundaja abiga saime kõik vajaliku loogiliselt ja ratsionaalselt ruumidesse ära paigutatud. Oleme tänaseks mõnusasti end uues kohas sisse seadnud ning valmis kõiki külalisi vastu võtma.“

Moestuudio tarvis kohandatud kõrgete lagedega ruumid on täpselt õige paigutuse ja suurusega, et mahutada kaks korda aastas valmivad Tiina Talumehe kõrgmoe kollektsioonid ning vajalik masinapark nende valmistamiseks. „Kuna kogu meie loometöö, valmimisprotsess ja klientide vastuvõtmine peab meie töö eripära tõttu toimuma ühel pinnal, oli väga raske leida hea paigutusega ruume. Lisaks tahtsin kindlasti, et oleks võimalik tekitada suurt prooviruumi, et mugavalt näiteks pruutkleitide proove teha. Pruudil on tihti kaasas tema tugivõrgustik ja seega proovis osaleb tavapärasest rohkem inimesi ning minu soov oli kindlasti, et kõik tunneksid ennast hästi,“ lisab Tiina.  

Tiina Talumehe uus moemaja asub aadressil Maakri 21. Lisainfo tiinatalumees.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid