Teksakollektsioon kui filmilik armastuslugu Metsikust Läänest

Teksakollektsioon kui filmilik armastuslugu Metsikust Läänest

Foto: Reserved

Kuigi leiutatud juba enam kui 150 aastat tagasi, on teksad jätkuvalt kohustuslikuks osaks modernsest garderoobist. Ja kahtlemata ka Reservedi sügistalvisest kollektsioonist.

Erinevate moekümnendite momentidest inspireeritud Reservedi naistele mõeldud teksakollektsioonist leiab klassikalised kehasse töödeldud ning kõrge vöökohaga sinised teksad, aga ka tumedates meresinistes toonides skinny’d, mida näiteks kombineerida ussimustriliste saabaste ning klassikalise valge T-särgiga. Kulutatud, samuti kõrge pihaosaga alt laienevad teksad, mis ulatuvad vaid pahkluuni, on hea sobitada samas toonis ülesuuruses varrukatega lühikese teksatagiga. Uudsusfaktorit lisavad kollektsioonile palazzo-püksid ning kolmveerand-pikkuses midiseelikud. Ekstsentrikute lemmikuks kujuneb kahtlemata retrostiilis mehaanikute töörõivastusest eeskuju võtnud pükstükk, millele vajalikku rafineeritust ja kontrasti lisavad kõrged kontsakingad.

Reservedi meestele suunatud teksakollektsioonis domineerivad klassikaliselt sinised kitsalõikelised ja üleskeeratud säärtega teksad, mis moodustavad terviku vintage-stiilis seemisnahkse jakiga. Tumesinistes toonides teksad sobitatakse huvitavama üldilme saavutamiseks pisut heledamas värvigammas teksatagiga, mille võib asendada ka lambanahkse voodriga või pruunist velvetist teksajakiga.

Ehk siis on Reservedi sõnumiks tänavu, et mõneti retrolikud denimkomplektid, erinevate varjundite vastandamine või monokroomse harmoonia loomine hüüavad valjul häälel, et teksad on jätkuvalt moes. Tutvu Reservedi teksakollekstiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid