Teksad ja nostalgia

Teksad ja nostalgia

Foto: Reserved

Moebränd Reserved teeb põgusa tagasivaate aega, mil teksa vallutas tolleaegsete stiiliikoonide garderoobe. Just muretutest 1980-1990ndatest inspireerituna on valminud kaubamärgi nostalgiline teksakollektsioon, mille kampaanianäoks on noor poolatarist modell Zuza Bijoch.

Reservedi sügisestes moesoovitustes domineerivad erinevates varjundites teksariie ning kahele kümnendile omased lõiked ja detailid. Kulutatud teksakangad ja lapitehnika kombinatsioonid ei ole vast kellelegi võõrad, niisamuti ka kultuslikud kõrge pihaga mom-stiilis teksad, mis võluvad oma mugavusega.

Sügiskollektsioonist ei puudu ka trenditeadlike suured lemmikud – teksajakid, mida tänavapildis üha enam silmata võib. Varajastest 80ndatest on tänapäeva kaasa võetud ka lambanahksed detailid, mis sobituvad saabunud hooaega suurepäraselt. 90ndadest pärinevad mõjutused viitavad mässumeelsest pungistiilist välja arenenud grunge-stiilile. Kulutatud must teksa ning rebitud detailid rõivastel toovad Briti punkarite subkultuuri mõjutused taas tänavapilti ning annavad julgemale kandjale võimaluse oma isikupära riietuse kaudu veelgi rohkem esile tuua.

Vaata aga uus teksakollektsioon galeriist oma silmaga üle!

Galerii

Kommentaarid