Tanel Veenre esitleb Tallinn Fashion Weekil värsket ehtekollektsiooni

Tanel Veenre esitleb Tallinn Fashion Weekil värsket ehtekollektsiooni

Foto: Tanel Veenre

Eesti disaini ja ehtekunsti sõprade rõõmuks on ilmavalgust näinud Tanel Veenre Jewellery värske ehteseeria “Voodoo Paradise”. Kollektsiooni esitlus toimub 14. oktoobril Tallinn Fashion Weekil Aldo Järvsoo (Embassy of Fashion) vaatemängulise moeetenduse raames.

Uus kollektsioon mängib nelja Tanel Veenre Jewellery kaubamärgi jaoks olulise sümboliga – süda, rist, nahkhiir ja liblikas. “Voodoo Paradise ühendab ilu ohtlikkusega ning eelarvamusi unistustega, mängides teemaga, kas kõik on alati täpselt nii nagu meile näib või on nähtava maailma taga veel palju põnevam ning ohtlikum nähtamatu maailm,” rääkis kollektsiooni inspiratsioonist armastatud ehtekunstnik Tanel Veenre.

Tugeva tähendusega kujundid tulevad kollektsiooni neljas värvitoonis: valge, must, roosa ja kuldkollane. Voodoo Paradise kollektsiooni pidulikumat versiooni kaunistavad mustad ja valged poolvääriskivid – oonüks, kuukivi, suitsukvarts ja spinell. Ehteseeriasse kuuluvad kõrvarõngad, kaelaripatsid, mansetinööbid ja revääriehted.

Tanel Veenre uus ehteseeria on saadaval Embassy of Fashion showroom’is Tatari 6, Goldtime’i kauplustes, Eesti disainipoodides Les Petites ja TALI ning veebipoes www.tvj.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid