Tänasest on müügil H&Mi uus “LTD COLLECTION”

Tänasest on müügil H&Mi uus “LTD COLLECTION”

Foto: H&M

Täna lansseeritakse H&Mi e-poes järjekorranumbrilt teine “H&M LTD Collection”. Värviküllane ja stiilne kevade- ja suvepidustusteks sobiv kollektsioon saabub e-poodi kahes jaos – esimene osa kollektsioonist tuleb müügile täna, 18. aprillil ning teine osa 16. mail.

Kollektsioon “H&M LTD Collection” koosneb ajatutest ja samas modernsetest rõivastest. Valiku keskmes on elegantsed kevadsuvised esemed nagu näiteks pikad lendlevad seelikud, kimonod, tuunikad, kaftanid, pükskostüümid ja topid. Lisaks naisterõivastele leiab kollektsioonist armsaid rõivaid tütarlastele.

“”H&M LTD Collection” kiirgab enesekindlusest ja positiivsusest. Kollektsiooni iseloomustavad lendlevad siluetid ja elegantsed mustrid. Esemed on hõlpsasti kombineeritavad ja loodud erinevate kehadega arvestavates tegumoodides, mis kindlasti paljudele naistele üle maailma meeldivad,” tõdeb H&Mi naisterõivaste peadisainer Maria Östblom.

Kollektsiooni esimest osa iseloomustab detailiderohkus, mustrimöll, tikandite ja broderiipitsi kasutamine ja kirgas värvipalett. Värvivalikus on granaatõunapunast, rohelisi toone, valget ja naturaalseid liiva- ja kõrbetoone. Stilistikanipina soovitatakse kergeid linaseid ja viskoosist kleite kanda koos pükstega.

Kollektsiooni teise osa muudavad põnevaks sillerdavad kangad ja tikandid. Kangastest on kasutatud voogavat viskoosi, satääni ja brokaade. Inspiratsiooni on ammutatud Art déco’st ja moodsatest lillemustritest. Kimonode ja kleitide toonivaliku keskmes on leherohelus ja tolmused roosad, millele sekundeerivad lillemustrid ja valge värv.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid