TÄNA ÕHTUL toimub Black Nights Catwalk

Foto: Roberta Einer

Täna õhtul muutub Kultuurikatla Black Box saal filmikunsti, disaini ja muusika kokkusulamise katlaks, kus kohtuvad mood, filmikostüümid, filmimuusika, noored filminäitlejad ning funky klubimuusika.

Kell 20.00 algaval Black Nights Catwalk üritusel esitleb Estonian Fashion Brands Association esmakordselt Eestis Helen Sirpi loodud Northern Spirit kontseptsiooni, mis toob põhjamaiselt modernses võtmes kokku Eesti disaini ja kaasaegse tantsu. Laval on Ivo Nikkolo, Kristiina Viirpalu, Roberta Eineri, Oksana Tanditi, Tiina Talumehe, Sangari, Tanel Veenre, Montoni, Baltmani ja d’difference’i looming.

Samal ajal avab Eesti Filmide Kunstiosakonna ja Filmikunstnike Ühendus spetsiaalselt PÖFF-i ajaks loodud Eesti filmide kunstiosakonna tööde näituse ning lisaks heale disainile ning muusikale esitleb samal õhtul PÖFF Industry@Tallinn koostöös German Filmsiga kaheksat tõusvat filminäitlejat Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Saksamaalt.

Õhtu muusikaliseks maiuspalaks on Sofia Rubina Band & DJ Julm, kes on spetsiaalselt selleks õhtuks loonud Eesti filmidest inspireeritud muusikast koosneva programmi, mis annab avapeole tõeliselt funky saundi ja meeleolu.

Uuri lisa ürituse Facebooki lehelt.

Sarnased artiklid

Kommentaarid